Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek lehet komolyabb...

Szerintetek lehet komolyabb bajom vese tájékon fáj kicsit?

Figyelt kérdés
2 napja kezdődött hogy nagyon ritkán néha picit fájt a vesémnél mostanára meg már kicsit fáj néha nemnagyon talán max közepesen ha lehajolok meg ienek.......sokszor kell pisillni....ezenkivűl semmi durvább szerintetek lehet komolyabb bajom...?

2013. ápr. 3. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
A vesét a doktor úgy szokta megnézni, hogy kézéllel hátul, a derekad ( csípőd) magasságában megütögeti mind a két oldalaldat. Ha erre érzékeny, akkor lehet a vese is..
2013. ápr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod . Neha ott faj neha nyomo erzest erzek a bal oldalon a hasamba es ienek. .Nemreg vegbeltalyogom volt . Orvos.brutal volt benyomta.az erzestelenitot de egybol vagta is.fel nwmhasznallt semmit raadasul utanna meg csomo mindent megforgatott bennem leirhatatlanulfajt. Ezert is felek kicsit orvos hoz menni.

Raadasul utanna annyira fajt hogy a rendelobe elajulltam kivousgalltak meg minden de semmi bajom nemvolt..

Visszaterve a.hasi ea hati problemakat szerinted mi lehet a baj ? Oszinten 14 eves fiu vagyok mindjart 15

regen sok kivizsgalasom volt mert kicsinek mindig fajt a hasam de nemtudtak megmondani mitol volt egyszer meg egesznap hanytam megallas nelkul akkorse.tudtak megmondani mi bajom aztan par eve elmullt minden semmi betegseg mostmandula gyulladassal folytatodott aztan talyoggal most meg ez szerinted lehet e bajom ?

2013. ápr. 3. 23:47
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem bal oldallt hanem jobb oldalt van a nyomo erzes.
2013. ápr. 3. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!