Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem bírom sokáig! Mit tegyek?

Nem bírom sokáig! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Amióta gimnáziumba kerültem, minden teljesen megváltozott. Szomorú vagyok, utálom magam, néha a közvetlen közelemben lévőknek is baltával mennék neki. Egyszerűen semmi életkedvem. A jegyeim nem a legjobbak, pedig akármennyit tanulok, nem lesznek jobbak, az apám minden apróságért cseszeget. Nem bírom! Ráadásul a két legjobb barátnőm sem törődik velem, már több hónapja nem tudom mit csinálnak, mi van körülöttük, mindig elmennek, nem mondanak el semmit, sugdolóznak, gyakorlatilag, elnézést a kifejezésért, le sem szarnak engem.

Szét vagyok esve, nem tudom mi lesz velem. Mit tehetnék?



2013. ápr. 5. 16:38
 1/2 anonim válasza:

Először is az ilyenek nem barátnők.

Másodszor pedig keresned kellene egy hobbit, egy olyan kört, ahol jól érzed magad és hasonló mentalitású emberekkel lehetsz együtt. Azért vagy szomorú, mert nem találod a helyed. A kamaszkor sajnos ilyen. :) Ne aggódj, megtalálod magad, csak ne add fel... és keresd meg a hobbikört! ;)

2013. ápr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm, de sajnos nem sok lehetőségem van errefelé, de mindenképpen szétnézek. ami pedig a barátnőket illeti nem nagyon foglalkozom már velük. ha hiányzom nekik, majd észreveszik, bár nem hinném hogy ez bekövetkezne
2013. ápr. 7. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!