Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Korábban nagyon hamar,1-2...

Korábban nagyon hamar,1-2 perc után elélveztem. Új barátnőmmel viszont hihetetlenül sokáig birom megállás nélkül. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Valahol a kettő közötti lehet a jó út, mert sztem ez se optimális, hozzátenném, hogy eddig csak óvszerrel csináltam. Mindenesetre a barátnőm maximálisan ki van elégülve minden tekintetben, és én se panaszkodok, mert maximálisan partnerek vagyunk mindenben és semmi szégyenkezés nincs köztünk és első pillanattól kezdve tökéletes a szex. Csak nekem roppant fura, hogy ennyire meg tud változni minden? Nagyon jó vele, de a hátamon lassan már sziklát lehet törni és a kezem is Popeyével vetekszik mire elélvezek.
2012. júl. 9. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Megtaláltad azt a nőt aki előtt nem feszeng,nem stresszelsz,akit ténylegesen kivánsz.

El ne ereszd:)

2012. júl. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt amit első ír, másrészt meg eltelt az idő, te is megedződtél, ezért is bírod tovább. Ha már nem bírod ütemmel,gyorsítsd fel,gondolj valami szexfantáziára közben, az elvileg nektek fiúknak segít:)
2012. júl. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ezt akkor is soknak érzem, a másik véglet. Ez sem jó már. És utána nagyon sokáig nem tudok újra elélvezni.
2012. júl. 9. 14:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Mennyi az a sok? Mármint időben kb?

És mennyi amit normálisnak éreznél?


Kutyapóz,ugy garantáltan feleannyi idő is elég...

2012. júl. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Időben fogalmam sincs, rengeteg, ő már nem bírja, és akármeddig állna, ez is fix. Igen, a kutyapózban szoktam befejezni, az bevált, máshogy nem. Ez lenne a "normális"???
2012. júl. 9. 14:46
 6/7 anonim ***** válasza:

De kbre mennyi az a rengeteg?Több mint fél óra? Több mint 1 óra?

Csak látod kb h lemegy-e a nap...

2012. júl. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
fél óra simán, 1 óra csak azért nem, mert egyszerűen nem bírnám addig, de ez minden alkalommal. Bár lehet, hogy az 1 óra is megvan, igen, az is.
2012. júl. 9. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!