Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Talpbetétekről mit tudtok?

Talpbetétekről mit tudtok?

Figyelt kérdés
Nincs rá szükségem, jól megvagyok nélküle, makk egészséges vagyok. Viszont azt hallottam, hogy segíthet megelőzni kisebb-nagyobb problémákat és javít az egész ember testén, közérzetén. Ez valóban így van, vagy csak rizsa? Milyen áron vannak?

2013. ápr. 5. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez valóban így van, bár a boltban kapható talpbetétek nem érnek valami sokat. Inkább az a hatásos, amit kimondottan a te lábadra csinálnak, viszont ezek nem olcsók. Nekem 4 évvel ezelőtt 20 000 Ft volt. És ezt is cserélni kell időnként.
2013. ápr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is csináltatva van. Converse és gagyi, kínai cipőkbe szoktam belerakni, mert annak ugye eleve semmi tartása nincs csak a sima egyenes talp.

Egyébként, ha minőségi, márkás cipőt veszel, akkor abba nem mindegyikbe kell. Például a legtöbb Nike cipőmnek olyan a talpa, ami direkt kialakított. Persze ezek között is jól meg kell nézni, mert már náluk is vannak az olcsóbb fazonokból sima talpúak.

2013. ápr. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze persze, szart nem veszek. Vannak magánrendelők, ahol specializálódva vannak ilyesmire vagy egy mezei szakrendelésen is faragnak egy pöpecet? Erre valaki valamit ?
2013. ápr. 5. 23:05
 4/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nekem sztk-ban írták fel. Adtak egy receptet, amit az ottani egészségügyi boltba bevittem. Lemérték a lábam stb. és egy hét múlva kb. kész lett a talpbetét. Nyilván olcsóbb, mint egy maszeknál, de ettől függetlenül nem gagyi.
2013. ápr. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is így történt, csak nekem számítógéppel diagnosztizálták a talpam, és ez alapján azonnal meg is csunálták. 1. vagyok
2013. ápr. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!