Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti ki szoktátok számolni,...

Ti ki szoktátok számolni, hogy hány órát tudtok aludni, mikor lefeküdtök?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 08:35
 1/3 yuda ***** válasza:

Persze.

Nekem olyan 7 óra körül van az alvásigényem.

Általában 11-ig ágyba kerülök. Ez tudatosság is, mert kitapasztaltam, ha utána fekszem le, akkor bármennyi alvás, hiába, elgyötört leszek.

Nem véletlen, mikor azt hangsúlyozzák kutatók, hogy 10 körülig legyen a határ, mert akkor a legpihentetőbb.

2013. ápr. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én az utóbbi időben elég kevés órát alszom, ezért is számolom.

Amíg rendesen tudtam aludni és megvolt a minimum 8 óra/ éjszaka, addig nem számoltam, mert ki voltam pihenve, ergo tudtam, hogy eleget aludtam, viszont amióta 3-4 óra után már felébredek, azóta kénytelenül is észben tartom.

2013. ápr. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen! Lefekszem, és aztán "NA még ennyi meg ennyi órát aludhatok, ha sikerül elaludnom" aztán ahogy telik az idő és még mindig nem alszom tovább számolgatok "na ha éjfélkor elalszom akkor még öt és fél órám van, de ha csak fél egykor sikerül, akkor már csak öt" és így tovább és így tovább :D
2013. ápr. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!