Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha lefekvés előtt citromfű...

Ha lefekvés előtt citromfű teát iszom, akkor az alvás maga is mélyebb, vagy csak elalszom könnyebben?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 7. 22:28
 1/3 anonim válasza:
Én csak annyit vettem észre, hogy jobban alszom, nyugodtabban, nem ébredek fel többször. A könnyebb elalvásban nekem nem igazán segít.
2013. ápr. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én viszonylag hamar elalszok tőle illetve nagyon mélyen és sokáig. :-)

Amúgy nehezen is alszom el (fél órát minimum mindig forgolódok még akkor is ha tök fáradt vagyok) és minden apró zajra felkelek, de ettől mint ha fejbe vágtak volna.

2013. ápr. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lantos Szilvia ***** válasza:
Hát mivel ez nem egy gyors csodaszer (bár inkább ez mint az altató bogyó), ezért szerintem inkább fokozatosan fejti ki a hatását és az alvás nyugodtabb vele, nem az elalvás gyorsabb. Én próbáltam szintén ezt a teát, de én semmit a világon nem éreztem tőle... :) viszont nagyon finom volt és azóta is fogyasztom :)
2013. ápr. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!