Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miert ha egyet kavezok akkor...

Miert ha egyet kavezok akkor minden ok, de ha kettot akkor faj a szivem? ( ( (

Figyelt kérdés

2013. ápr. 8. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Vérnyomás. Valszeg magas és a kávéval ráteszel még egy lapáttal.
2013. ápr. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is abba kellett hagyni a kávézást, mert már 170/100 volt a vérnyomásom és a szivem állandóan tompán fájt.

Cikóriát szoktam inni, az koffeinmentes, azóta jobban is vagyok.

2013. ápr. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak rosszabbul bírod a koffeint.Most képzeld el, hogy én már attól is rosszul vagyok, ha egy 3az egyben kávénak a felét iszom meg.Az nevetségesen kicsi mennyiség, de utána teljesen lefáradok, remegek, nem bírok aludni, ver a szivem, stb.Igaz, vannak jobb napjaim, mikor nem vagyok olyan rosszul tőle, szóval ez változó, de általában mindíg megbánom, ha kávét iszok.
2013. ápr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de mit lehet tenni?ez betegseg?
2013. ápr. 8. 10:31
 5/7 anonim ***** válasza:

A magas vérnyomás okát kéne kideríteni, de kevés olyan lelkiismeretes orvos van, aki tényleg az okot keresi meg és nemcsak vérnyomáscsökkentőt ír fel.

A szived nem fáj, nincs benne érző ideg.

2013. ápr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy szívbetegség, mivel akkor nemcsak a kávétól lenne szívproblémád és vérnyomásgondod, hanem máskor is lenne panaszod, például futásnál, cipekedésnél, stb, tehát terhelésre, vagy ha nagyon ideges vagy például.Annyit tudsz tenni, hogy egy kávénál többet nem iszol.
2013. ápr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ugy csinalom,de neha delutan is ugy meginnek egyet!!!
2013. ápr. 8. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!