Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Néha Felgyorsul a pulzusom...

Néha Felgyorsul a pulzusom 120 felé hirtelen és elkezdek izzadni akkor jól esik a hűvös. Mitől lehet ez? 183cm vagyok 90 kg, ritkán kávézok, energia italozok,2 hete nem cigizek .

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 20:09
 1/4 anonim válasza:

vérnyomásod milyen szokott lenni?

egy kardiológiai vizsgálat lehet hasznos lenne

2013. jan. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
vérnyomásom jó. 120 / 76-85.
2013. jan. 27. 20:13
 3/4 anonim válasza:
az valóban jó, lehetnek elvonási tünetek is, saját magad megnyugtatása érdekében próbálkozz háziorvosnál! de nem hiszem, hogy komoly baj lenne :)
2013. jan. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
meg kb 1 éve volt orvosi vizsgálat petőfi laktanyán Pesten, ott is EKG, vérnyomás jó volt minden. Csak én arra gondolok, hogy hirtelen híztam 15kg-ot munka alatt, cigiztem is, plusz mikor hirtelen fellép a pulzus elötte kávéztam meg energia italoztam, itthon nem szokott ilyen problémám lenni. :S
2013. jan. 27. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!