Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

az lenne a problémám,hogy egyszer taknyos lettem,fújtam az orrom kb egész nap,torkom is fájt,mostmár jobban vagyok a taknyom se folyik annyira,hogy ne kapjak levegőt,de szoktam fújni sokat,mert amikor beszélek,futok,ugrálok,vagy fújom az orrom, a szemem alatt és az orrom mellett(baloldalt) elkezd kicsit fájni,nagyon kicsit,de érzem és kellemetlen,,csak gondoltam megkérdezem,arcüreg gyulladásom lenne? :S

és ha az , akkor nem lehet valahogy "lehúzni" ? szuri,vagy más fájdalmas eszköz nélkül? :S segítsétek légyszíves



2013. ápr. 10. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet,h "beület2 egy picit az arcüregedbe. Használj orrcseppet,orrsparyt,fújd sokszor, és száraz meleget tegyél rá(pl.infralámpa),valószínűleg így megúszod anélkül,h fel kéne szúrni.
2013. ápr. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"beült" :D
2013. ápr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó rá az infralámpa és a Novorin orrcsepp is, de ha rosszabbodik, menj orvoshoz, ha nem túl súlyos, akkor gyógyszeres kezelést kapsz, nem felszúrást és átöblítést.
2013. ápr. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. ápr. 10. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!