Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elő tudom idézni a hasfájást?...

Elő tudom idézni a hasfájást? Mindenki azt mondja semmi bajom!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A problémám az, hogy 2x is el vitt a mentő úgy begörcsölt a hasam! Mind a kétszer semmit nem találtak, volt röntgen labor végbél turkálás+ bedugtak valamit a végbelembe azzal nézték meg, nőgyógyász is látott! Mindenki azt mondja, hogy semmi bajom nincs! Tudni kell, hogy volt végbél repedésem ami vérzett is, de a doki azt mondta elmúlt! Az érzést nem is tudom, hogyan le írni! Alul fáj a hasam meg sokszor bal oldalon alul de van mikor mindenhol fáj kb. Olyan mintha szellentenem kéne pedig hiába erőlködöm nem kell maximum kicsit! Olyan mintha a végbelem és a méhem fájna, e miatt a leülés is fáj a szellentés is szokott fájni! Azt tudni kell, hogy elég sok dolog ért most engem sok negatív azt is mondták a dokik nyugodjak meg! Reggel is nagyon erős szívdobogás és félelem törik rám!Azt mondják, ha valaki pánik beteg mindent elő tud idézni és én mindig arra gondolok amikor a mentő elvitt! Valakinek valami hasonló? Kérlek segítsetek mert az egész napom rámegy!



2013. ápr. 9. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Alapbol gyomorfajast igen, be tud maganak beszelni az ember, de ilyen durva szinten? nem hiszem h ez lenne a helyzet..


Miket eszel? Mert ez elegge ugy tunik mintha valami olyat ennel, amire allergias/erzekeny vagy es erre reagal a tested. Miket szoktal enni? Kiserletezgess az evesi szokasaiddal.


Vagy sztem menj vissza az orvoshoz vagy masikhoz (hazi?) es nyugodtan mondd el neki amit itt leirtal.


De szerintem azzal fugg ossze, amit eszel...

2013. ápr. 10. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
esetleg etel allergia vizsgalatra bemenni?
2013. ápr. 10. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hunbula ***** válasza:
Nem lehet, hogy stressz? Nekem két évig folyamatosan fájt a fejem, két évig minden nap. Nem találtak semmit, sehol. Életmódváltás történt és elmúlt egy csapásra.
2013. ápr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Stressz is lehet. Foleg a mai vilagban. De lehet a ketto kombinacioja is.
2013. ápr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Sokkal nyugodtabb lettem a kajákon is változtattam, és azóta nem fáj a hasam csak nagyon ritkán, de nem olyan szinten! Ami lehetett kiskorom óta hasfájós vagyok és ahogy ideges vagy stresszes leszek a hasamra húzódik, végbél repedésem az sokáig megszűnt szerencsére, de tegnap sajnos megint előjött, azt olvastam, ezt is a stressz okozza mert a záró izom nem tud el lazulni! Igyekszek mindent nyugodtan felfogni, dehát ebbe a mai világban, ki nem stresszel? Amikor kicsit is fájt a hasam azt gondoltam, hogy ez csak egy stressz hatás el kezdtem mást csinálni, hogy ne arra koncentráljak és egyből el is múlt! :)Szóval hihetetlen dolgokra képes az ember! Nagyon kell vigyázni miket gondolunk! :D Köszönöm mindenkinek! És remélem tudok segíteni azoknak akik ebben szenvednek/tek! Szép napot mindenkinek!

2013. máj. 6. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!