Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS Ez allergia lehet?

SOS Ez allergia lehet?

Figyelt kérdés
Már nem tudok mire gondolni, elmesélem a történetet....nos egy éve érzem napi 24 órában megállás nélkül mindenhol, hogy a torkom viszket, néha kapar, csikiz, minden baja van nagyon rosssz és fokozatos lett ilyen rossz...már szinte elviselhetetlen, sőőt már fájni is kezd kicsit, reflux kizárva azon is átestem már meg a gyógysereken minden, aztán gondoltam talán allergia mert torkomba sem látnak semmit, de nem tudom, én amire nagyon gyanakodok még az az hogy nekem 3hét múlva lesz egy orrsövény mütétem, folyton számon veszek levegőt és sztem folyton ki van száradva a nyálkaháryyám és azt érzem .... mert ha párásitok és sokat iszok akkor enyhül valamit, kiváncsi vagyok ti mit gondoltok.....és mit tanácsoltok

2013. ápr. 13. 09:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy állandóan rekedt vagyok...
2013. ápr. 13. 09:12
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy a valószínűsége,h az orrsövényferdüléseddel függ össze,ahogy írtad is. Ha átestél a műtéten és elmúlik,akkor egyértelmű. Addig én nem mennék pl.allergia vizsgálatra,csak akkor,ha utána sem javul.T.i előfordul,h pont az az anyag váltja ki az allergiát,amit éppen tesztelnek rajtad.
2013. ápr. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De olyan érdekes, mert én ezt az érzést a torkomban azóta érzem, hogy a kórházba voltam egy évvel ezelőtt és fel akarták nyomni a gyomorszondát az orromon, de mivel ferde ez nem jött össze....viszont ott akkor azért voltam bent mert marta valami a gyomromat tehát sok volt a gyomorsavam valószinü bár orvosok azt mondták hogy csak pánikolok, mindenesetre biztos gyomorsavam volt a sok idegességtől, na és akkor azthittem hónapokig hogy nekem refluxom lehet mert hogy akkor gyomorsaam volt és azóta szar a torkom, és elmentem dokihoz, kaptam is savlekötőket meg használtam már mindent diétát is, de nem múlt el, sőőt nem is érzem hogy savam lenne, lehet hogy az csak véleteln egybe esés volt, sőt azóta a gyomrom se fájt még meg semmit nem érzek azon kivül hogy szar a torkom, és már az orrom mögötti résznél is kapar szerintem lehet hogy csa mégjobban eldugult mikor megpiszkálták nem tudom már tényleg :D De köszi a választ :)
2013. ápr. 13. 09:27
 4/7 A kérdező kommentje:

A gátolt orrlégzés (orrsövényferdülés, orrkagyló-túltengés) miatt alakul ki a garat és gégenyálkahártya kiszáradása - ez vezet a mókás állapothoz.

Ami, persze, hosszú távon nem is olyan mókás - mert a hangszalagok hámja elfajulhat



Ezt találtam a neten...hát lehet hogy mégiscsak ez okozza...

2013. ápr. 13. 09:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Az,h esetleg nem fáj a gyomrod,v. mást nem érzel nem jelenti,h nem lehet sok a savad.Gyakran csak a torokkaparás,köhécselés hívja fel a figyelmet a savtúlrengésre,de ha neked kezelve van,akkor nem valószínű,h attól van. Azért próbáld ki a Salvus vizet nagyon jó hatású.
2013. ápr. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hónapkig szedtem 2 fajta savlekötőt amit orvos irt fel aztán próbáltam mellette vény nélkülit is ami vmi folyékony volt refluxra, aztán meg salvus vizet is ittam, semmit nem ért :D
2013. ápr. 13. 11:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor mindent megtettél valóban. Reméljük,h az orrsövény ferdülésedtől van és szépen rendeződik az is.
2013. ápr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!