Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit lehet tenni izzadás ellen?

Mit lehet tenni izzadás ellen?

Figyelt kérdés
Jönnek a fesztiválok nyáron és nem szeretnék büdös izzadtságszagú lenni, de sajnos sok helyen elég korlátozott a lehetőség zuhanyozni, a sprék meg csak egy ideig jók.. Persze pogóban is megizzadok meg ilyenek, de jó lenne, ha nem büdösödnék meg hamar, mit lehet tenni ez ellen?
2013. ápr. 19. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vannak alkoholos kézfertőtlenítők, az a jó bennük hogy elpárolognak. Egy próbát megér , szerintem simán kinyírja a bacikat, az izzadás magában nem gond attól még büdös nem leszel sőt hőgutát sem fogsz legalább kapni, csak a bacikat kell kinyírni, erre viszont a kézfertőtlenítők tökéletesek.
2013. ápr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én a Maxim izzadásgátlót ajánlom. Én is izzadós típus voltam de ez segített. Az izzadás 100%-ban megszűnt. Este lefekvés előtt kell felkenni száraz bőrre. Nem olcsó de nem is drága, nekem 10 hónap után fogyott ki. Nem minden patikában árulják, de interneten viszonylag könnyen találsz. Itt egy kép róla : [link]
2013. ápr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hol lehet beszerezni?
2013. ápr. 20. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!