Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tudnátok ajánlani valamit,...

Tudnátok ajánlani valamit, stresszes izzadás ellen? Természetes nyugtató?

Figyelt kérdés

Nehéz időszakon megyek keresztül,és emiatt mostanában elég erőteljesen elkezdtem izzadni,de még télen is,a nagyobb hidegekben.és szinte minden lehetséges helyen,a talpamon,a tenyeremen,a hónom alatt és van,hogy úgy érzem az egész testem lángol.Néha rendesen folyik a víz a hátamon.:( Tudom,hogy ezt először belülről kellene lerendezni magamban és nem gondolni a problémákra,de egyszerűen nem megy.Próbálok többet mozogni,sétálni,mert úgy érzem,hogy ezek tényleg jót tesznek,de ahogy visszatérek a hétköznapokba és a problémákba minden kezdődik elölről.Esetleg valamilyen gyógynövényes nyugtatóra gondoltam,bár itt olvastam,hogy sokaknak nem ért semmit...

Köszönöm a válasz előre is!


2012. márc. 17. 12:07
 1/1 anonim válasza:
Szalicillel kend be a hónod labad estenkent alvas előtt segit
2012. márc. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!