Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti milyen dezodort használtok?

Ti milyen dezodort használtok?

Figyelt kérdés

Én golyósat, tökéletesen megvagyok vele. Mi a véleményetek róla? Mi szól mellette ill. ellene? Tényleg mellrákot lehet tőle kapni?

Az osztálytársaim mindannyian fújósat használnak, az jobb?

Bocsi, ha bugyuta kérdés. 14/L


2013. ápr. 19. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Én fújósat használok, nekem az vált be. Adidas. A fújósban sok a hajtógáz és néha eléggé kellemetlen tud lenni, főleg, ha egy osztályteremben fújod be magad. Vannak olyan emberek, akiknek nincsen gusztusuk a golyóshoz. A káros hatásairól még nem hallottam.
2013. ápr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 acelsziv ***** válasza:

Nem az a fő különbség, hogy kened, vagy fújod. Bár a fújósnál a hajtógáz csak ront a helyzeten A lényeg az összetétel. Szinte az összesben alumíniumsó van, ami eltömíti a pórusaidat. Ezért nem izzadsz, de a test így nem tudja kitolni a mérgeket sem. Ez a kettő egyenes út a mellrákhoz. Bizonyíték erre, hogy egyre több férfinál diagnosztizálnak mellrákot az utóbbi években.

Én a Forever Shieldet használom. Kissé drága, kb 2000 ft, de több, mint fél évig elég. Izzadni enged, de nem lesz szaga. És nincsenek benne káros összetevők.

2013. ápr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez a rákkeltő hatás csak rémhír, valószínűleg a "természetes termékek" gyártói terjesztik.

[link]

2013. ápr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi a linket, kicsit megnyugtatott. Nagymamámnak mellrákja volt, ezért vagyok ennyire beparázva.
2013. ápr. 20. 10:58
 5/6 acelsziv ***** válasza:

Ez a frappáns válasz: "Az alumíniumsók rákkeltő hatására semmilyen hiteltérdemlő adat nincs."

Persze, hogy nincs, ha a nekik nem tetsző statisztikákat lesöprik az asztalról és elhallgatják. Amúgy a mellrákhoz egy bőrgyógyásznak semmi köze nincs.

2013. ápr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a fújós nem használ, a stift nyomot hagy, a golyós ragad. Van Rexona stiftem, Rexona golyósom és NIVEA golyósom. A szobában, a fürdőben és a táskámban. Azt használom, ami kézbe esik. ÉN fújósat már csak azért se használok, mert napközben viselek parfümöt, és a kettő sok lenne egyszerre, éjszaka pedig ugye hagyom szellőzni a bőrt.
2013. ápr. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!