Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Igaz az ha valaki használ...

Igaz az ha valaki használ dezodort az káros lehet? A ti családotokban használtok? Az én csaldombqn azt mondjak nem szabad elnOmni a saját tetszagunk mert akkor a párunk se találjuk meg. így se anya se apa nem használ dezodort. Nekem se lehet?

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 21:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ha nem használsz és hagyod a testszagod párologni akkor nem fogsz. Nem állatok vagyunk, hogy ilyen szagokkal csalogassuk a kant.
2012. márc. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Ez egy butaság.Rohadt büdös leszel dezodor nélkül.Ennyi erőből azt is mondhatnák,hogy ne fürödjél egyáltalán,mert csak úgy érzik meg a férfiak a mélyről jövő,igazi mocsárszagot.
2012. márc. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De régen se használtak dezodort. Nagyon megváltozott ez a vilag.nem tudom mit tegyek ja nem vagOk büdös meg izzados se csak most melegekben azért izzad a honaljam olyan lesz a ruha honalja része.ha valaki hasznal dezodort akkor nem lesz nedves a ruha honalja? Vagy az csak illatosit?meg miért lesz sarga a feher ruha dezodorral nem lesz sárga?
2012. márc. 16. 21:11
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

nemismerek senkit aki ne használna dezodort. Nem káros,sőt hasznosmert megajkadályozza a baktériumok, gombák szaporodását a vizes hónaljadban.

A párodat pedig nem szag alapján találod meg.

Nyugodtan használj.

2012. márc. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

Te hol a fenében éltél eddig? A föld alatt?

Ha 40 fokos melegben nem használsz dezodort biztos lehetsz benne, hogy olyan büdös leszel, hogy ember nem tud majd veled egy szobában meglenni, akkor is, ha te ezt nem érzed...

Helló, a 21. században élünk, ezek a találmányok bizony nem az ördögtől valók...

2012. márc. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
A desodor csökkenti is az izzadást és nem lesz sárga a ruha. Sárga pont az elszaporodó baktériumoktól lesz
2012. márc. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%

zuhanyzok napi 2x,és sportolás után is.

finom illatú tusfürdővel.

Évente ha 10-szer használok parfümöt,egyébként semmit.


És nem vagyok büdös,érződik valamennyire a tüsfürdő illata.

A deók csak eltömitik a pórusokat.


25/N

2012. márc. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"Biztonságban" akkor érezhetjük magunkat, ha egy BDIH és NaTrue minősített deo-t használunk.

Kimutatták, hogy az alumíniumsókat tartalmazó izzadsággátlókat használók körében gyakrabban alakulnak ki jó-, illetve rosszindulatú melldaganatok. Az alumínium képes felhalmozódni a szervezetben, így az Alzheimer-kór kialakulásában is lehet szerepe. Ezeket valóban nem szabad megvenni.

2012. márc. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ja régen nem voltak deok, sőt képzeld anno a paróka alatt tetvesek voltak és csontból készült pálcával vakargatták a fejüket.
2012. márc. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
25n soha nem is használtál deot? Se nálunk illatos tusfürdő sincs csak sószappan.csak természetes dolgok vannak. De allitólag a sószappan az jó a bőrnek nem tudom án már mi lenne a jó
2012. márc. 16. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!