Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért remegek? Hogy állíthatná...

Miért remegek? Hogy állíthatnám le? Miért remegek akkor is ha nem izgulok?

Figyelt kérdés

Általában akkor remegek, ha izgulok(pl:amikor dolgozatot írok,felelek)

De akkor a legrosszabb amikor éppen zongora vizsgán vagyok. Télen volt egy karácsonyi hangverseny és nagyon leégtem, mert annyira remegett zongorázás közben a kezem, hogy hallottam hogy a leghátsó sorban is arról sugdolóznak. A legcikibb az volt hogy az egyik darabot be sem tudtam emiatt fejezni.Ami furcsa hogy mostanság még akkor is remeg, amikor nem vagyok ideges vagy valamit gyorsan csinálok. Például most is remeg, gépelés közben.

Hogy állíthatnám le a remegést?



2013. ápr. 20. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem el kellene menni ideggyógyászati vizsgálatra.

Az nem a dili doki. Ez más. Az ideges működtetnek mindent és a remegés is idegi alapú. Lehet komoly betegség is a háttérben de ennek az okát és kezelési módját csak szakember tudja megállapítani.


Talán kell beutaló a körzetitől, azt nem tudom.

De ő mindenkép tudja hova kell küldjön vizsgálatra.

2013. ápr. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2013. ápr. 28. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!