Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan tudnek megvaltozni? Ti...

Hogyan tudnek megvaltozni? Ti mit tettetek vagy mit tennetek az en helyemben?

Figyelt kérdés

Roviden megprobalom fogalmazni a helyzetet.


A multamrol: ovodas korom ota csufoltak, kigunyoltak, kikozositettek, leneztek stb.


Jelenleg: jobb a helyzet, de meg most is mashogy neznek ram, pedig nem tettem semmi rosszat. Szegenyebb csaladbol szarmazok es meg vannak mas okok is amik miatt mas vagyok mint ok. Csendes, szereny, tul hallgatag nem vagyok nepszeru, nem tanulok kitunoen, de azert rosszul se, visszahuzodobb es felenkebb vagyok. Sokszor szomoru hangulatom van es az ongyilkossagon is szoktam gondolkozni, de nem gondolom annyira komolyan...A baratnoim tobbsegenek csak azert kellettem, hogy legyen kitol puskazni, masolni egyszoval kihasznaltak. Most 1-2 lany van akiket baratnoimnek nevezhetek(HA!).


Megszeretnek valtozni. Egy eletvidam, nepszerubb, baratsagos, nyitotabb lany szeretnek lenni.


Esetleg valami otletek, tanacsok?


15\L



2013. ápr. 20. 19:41
 1/10 anonim válasza:
100%

Teljesen együtt érzek veled, ugyan ez a szitu, TELJESEN! de nem tudsz megváltozni. Mindig van aki elfogad így, és ink legyen 1-2 barátok, de ők igazak. A vidámságot old meg úgy, hogy olvass vicckönyveket, és abból mesélj 1-2-t fejből, és humorosnak fognak tartani. mindig mosolyogj, még ha fáj is. a barátságot meg csak annyi hogy menny oda egy szimpatikus osztálytársnődhöz, és kérdezd meg hogy milyen volt a hétvégéje (mosolyogva). lehet hogy új barátokat is találsz.

15\L

2013. ápr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha szegényebb családból származol, akkor nem tudom hogy mennyire megoldható, de ha tényleg oldódni szeretnél és jobban érezni magad, és nem csak olyannak látszani (nagy különbség) szerintem próbálkozni kéne vagy pszichológussal, vagy kineziológussal. A pszichológus általában egy hosszabb történet, a kineziológus egy jól körülhatárolt problémával gyorsabban tud eredményt elérni (legalábbis az én tapasztalatom szerint). Akihez én járok az jó fej, és tudom hogy olyan esetekben, amikor valaki nehezebb körülmények közül jön, volt hogy kicsit olcsóbban kezelt (6.000 Ft-ért). Ami persze még mindig nem kevés. Amit a másik válaszoló írt, az nem rossz, de sajnos csak a felszínen hat.
2013. ápr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

1. valaszolo: Sajnalom, hogy te is ilyen helyzetben vagy mint en. Amugy igaz, hogy "inkabb 10 ellenseg, mint egy albarat". Megprobalom vidamnak mutatni magam, de nem megy mindig.

2. valaszolo: Lehet hogy hatasos lenne a psihologus, de nem engedhetjuk meg magunknak, hogy rendszeresen jarjak hozza. Maskep sem annyira katasztrofa a helyzetem. Regebb rosszabb volt, de akkoriban alig erdekelt vagy nem is masok velemenye...

2013. ápr. 21. 13:43
 4/10 anonim ***** válasza:

az első válasz nagyon hasznos.

Ne nyalizós legyél, hanem barátságos


hidd el, hogy a mosoly megsokszorozza magát. Tehát előbb utóbb többen fognak rád visszamosolyogni. És ne add fel hamar. Ahhoz is idő kell, hogy megszokjanak úgy, hogy te egy vidám, nyitott lány vagy.


Rossz kedv ellen öltözz világos, piros, rózsaszín, fehér ruhákba. Akik rád néznek, jobb hangulatuk lesz, és ettől neked is.


Hidd el, mindenkinek vannak problémái. Még azoknak is, akik nagyon gazdagok.

(45 N)


Majd meséld el, hogy sikerült.

2013. ápr. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Megprobalom betartani azt amit az elso valaszolo irt es majd beszamolok az eredmenyrol. Ezekkel az osztalytarsaimmal ez az utolso evem, mert jovotol 9-es leszek es egy mas osztalyba kerulok. Azonban tobb mint negyede az osztalybol mint bio kemiara akar menni, mint en es az A-bol is ugy 10-en. Csak lesz valahogy. A szinekhez annyit szeretnek hozzafuzni, hogy jobban szeretem a sotetebb szineket.:D A nadragaim vagy sotetkeket, szurkek vagy feketek, a trikoim azok kozt vannak szinesek is, de jobban szeretem a szurket, feketet, sotetebb szineket.
2013. ápr. 21. 18:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyílván van valami hobbid vagy más dolog amit szeretsz. Na arról könnyebben beszélget az ember. (saját tapasztalat, sajnos én is ilyen befelé forduló emberke vagyok) Ha a sulidban van valami szakkör (pl. rajz vagy más), ami érdekel bátran menj el rá. Én így már megismertem pár embert. :)
2013. ápr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A 4-es valaszolonak: megprobaltam betartani a hasznos tanacsokat, de hiaba. Hetfon s kedden eleg jol ereztem magam, de aztan Isten orizz! Egy csomot mind az ongyilkossagon gondolkoztam, olyan szomoru hangulatom volt stb. Az igazat megvallva a het elso ket napjan is gondolkoztam az ongyilkossagon meg voltak szomorubb perceim, oraim, de azert nem volt annyira rossz.

Amugy mit ajanltok az ongyilkossagi gondolatok es a szomorusag ellen? Az olyan valaszok nem nagyon segitenek, hogy keress hobbit meg ilyenek. Semmibol nem vagyok kiemelkedoen jo meg hobbim sincs.

2013. ápr. 28. 17:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Helló. Végigolvastam a válaszokat és ha ennyire szarul vagy akkor egyet kell értenem azzal, aki pszichológust/kineziológust mondott. Ez az egész nyitottság/életvidámság téma a léleknek olyan bugyraiban van, amit Te magadnak pikk-pakk nem tudsz átvariálni. Ha magad nem tudod megoldani, akkor be kell vonni szakértőt. Ha kevés időd/pénzed van, akkor talán inkább kineziológus. Kevesebb alkalom, így kevesebb pénz is.
2013. máj. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 zenamistress válasza:
Szerintem egyszerűen tarts önvizsgálatot, az nem kerül semmibe, és úgyis mindenki maga tudja magának mi a legjobb, próbáld meghatározni önmagadat és mások véleményét az alapján fogadd el vagy dobd a kukába hogy az illető aki mondja mennyit ér! Az meg hogy az emberek nem fogadnak el furán néznek rád az azt jelenti hogy különb vagy és különleges és kitűnsz a szürkeségből ami nekik feltűnik, rosszul jön le neked ez mert ez jó dolog azt jelenti jó felé haladsz, legyél csak csöndes és gondolkodj mert az ingyen van és a sírba csak az észt viszi az ember minden más hátra marad :) (Saját tapasztalatból beszélek, ugyan így nőttem fel és rengeteg versem foglalkozik a halálal és az elmúlással öngyilkossággal) a piciátert meg hagyd a fenébe. A veséid kötve hiszem h méregre vágynak.
2014. jún. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én most 13 éves vagyok és engem a magasságom miatt csúfoltak és most ha meghallom azt hogy kicsi vagyok nagyon rossz kedvem lesz!
2015. jan. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!