Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintem rosszkor születtem...

Szerintem rosszkor születtem jó helyre . Szüleimmel semmi baj sincs legjobb szülök akiket magamnak tudhatok pls HELP! Hogy tudnék megváltozni?

Figyelt kérdés

A lényeg lassan 20 éves vagyok kemény 6 éve kockulok szinte megállás nélkül. Sajnos így egyre kevesebb időm maradt a barátaimra na meg a csajozásra. Tegnap döntöttem el hogy ez ellen muszáj tennem , mikor rokonom hozzám vágta hogy az életemmel valamit kezdjek, Nem tudom pontosan hogy mi a bajom de úgy érzem magam mintha egy senki lennék, sok dolgot nem tudok csinálni , Amikor dolgozom azt várom hogy irányítsanak és lassan már ilyen pánik betegség is kezd rám jönni nehezen alszom el mindig azt hiszem valami bajom van vagy beteg leszek , Sokat szoktam gondolkozni ezen a mi van a halál után is stb stb... Pedig legszívesebben én lennék a legnyugodtabb ember a világon ... Jó lenne egy kis segítség valahogy ...Disco mint zene mint hely alapból ne is írjátok mert utálom . Kocsmába szeretek járkálni.meg mostanában vettem észre hogy nagyon sok mindenben bizonytalan vagyok és nem tudom hogy pszichológushoz kellene -e fordulnom de szeretném egyedül megoldani a problémámat . Lehet csak azért gondolok erre mert édesanyám ne bírta feldolgozni az apja halálát és öt is oda küldték + haveromnak elváltak a szülei és őt is oda küldték és már annyit hallottam az érzéseikről hogy magamnak is beképzelhetem? PLS HELP!

Hogy tudnék megváltozni? Szerintem rosszkor születtem jó helyre . Szüleimmel semmi baj sincs legjobb szülök akiket magamnak tudhatok pls HELP


2011. dec. 4. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívd fel a lelkisegély-szolgálatot.
2011. dec. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És melyiket hívjam meg mit mondjak? mennyire lehet megbízni ilyenekbe vagy hogy megy ez ?
2011. dec. 4. 14:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Hali!


Hogy érzed?

_ Mi miatt kezdtél el úgy kb. 6 éve "kockulni"?

_ Akkoriban mik voltak a terveid, ehhez képest most?


_ Hogy érted azt, hogy "rosszkor születtél jó helyre", ha közben ilyen égető problémáid vannak? Miért "rosszkor"? (Mert sztem ezt senki sem érti igazán...beleértve engemet is.)


Üdv: EE

2012. febr. 27. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!