Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy normális embernél mikor...

Egy normális embernél mikor jön el először az a pont, amikor kezd félni az öregedéstől?

Figyelt kérdés
Általában 30 éves koruk közeledtével jön rá az emberekre, de előtte nem szokott előfordul ilyen, mondjuk 20 éves kor környékén?
2009. szept. 26. 09:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én 20 vagyok, és néha rám tör a félelem. Nem tart sokáig, pár nap, de akkor igazán intenzív.

Olyan soknak hangzik még, hogy van kb 50-60 évem, de mégis úgy el fog repülni.

Sokszor nézem az idősebb embereket, és kiráz a libabőr, mikor eszembe, jut, hogy milyen szép fiatal lehetett, volt ő is tini, és ő is biztos gondolt az öregségre, és akkor ott ül, ráncosan, idősen és már nem jön vissza a fiatalsága...

2009. szept. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Harminchét éves vagyok és még soha nem féltem attól, hogy egyszer majd megöregszem. Ez személyiség kérdése. Van aki fél a ráncoktól, van aki nem. Ez az élet rendje akkor is ha parázol akkor is ha nem. A tükrön meg a sajgó derékon kívül amúgy sem érzed, hogy ketyeg az órád.
2009. szept. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én is 20 éves vok,és rám is rámjön, főleg h most mentem fősulira, és csupa 18 évesekkel vok, és olyan fura:D, nem rég még én is annyi voltam. mi lezs itt még 10 év múlva:S
2009. szept. 26. 09:34
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam úgy 12 éves korom körül jött el az a pillanat,és azóta is tart...

Most vok 25

2009. szept. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: én érettségi után OKJ-s képzésre jelentkeztem, és sok 16 éves osztálytársam van. Furcsa. :D
2009. szept. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én úgy vagyok vele, hogy bárcsak megélném az öregkort! Én attól félek, hogy nem fogok megöregedni, mert nem fogok addig élni! A mai káros környezetben és egészségtelen életmódunkban nem hiszem, hogy sokan elérjük a 70 éves kort, de azért úgy legyen!


20/L

2009. szept. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, ki milyen tartalmas életet élt eddig. Aki kiegyensúlyozottan, megvalósított tervekkel és vágyakkal éli az életét, az kevesebbet gondol az öregedésre, mint az, aki céltalanul tengeti a napjait.
2009. szept. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
azt hiszem utolsónak nagyon igaza van :/
2009. szept. 27. 11:47
 9/9 anonim ***** válasza:
16
2017. nov. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!