Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 161 cm és 47 kg vagyok. Ez...

161 cm és 47 kg vagyok. Ez így normális, pont jó vagy kell híznom vagy esetleg fogynom?

Figyelt kérdés
14/L vagyok, de ne gondoljátok , hogy az anorex topmodellekre akarok hasonlítani.Ezért írtam a fogy ás elé az esetleg-et mielőtt valaki beszólogatna.
2010. szept. 1. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:

3-4 kg még bőven elférne rajtad:) De ha ilyen az alkatod, akkor ilyen.

Én is ugyanilyen arányokkal rendelkezem, csak majdnem 20 éves vagyok. Mindenki piszkál, hogy milyen vékony vagyok, de nem tudok hízni. Ez van:)

2010. szept. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kép nélkül nem lehet tudni, hogy a 47 kiló hogyan oszlik el rajtad.. mennyi zsír, mennyi izom, stb.
2010. szept. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igen, sajnos ilyen az alakom, mert így is 2 kilóval könnyebb voltam és most is egész nap eszek mégis alig hízok valamit.
2010. szept. 1. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!