Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hatszoros adagot vettem be az...

Hatszoros adagot vettem be az antidepresszánsomból, lesz bajom?

Figyelt kérdés
Olwexya 75 mg-ból vettem be most hat darabot a kiírt reggeli egy darab után. A napi legnagyobb adag ebből 5 darb(375 mg).
2013. ápr. 29. 19:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Az maximális 5 darabot két részletben lehet bevenni és nem egyszerre !

Leiratban ez áll és biztos nem hiába:

Ha az előírtnál több Olwexya retard kemény kapszulát vett be

Azonnal értesítse orvosát vagy gyógyszerészét, ha az orvosa által előírtnál több Olwexya-t vett be.

A lehetséges túladagolás a következő tüneteket okozhatja: gyors szívverés, a tudati szintek változásai (az aluszékonyságtól a kómáig), homályos látás, görcsök vagy rohamok és hányás.

2013. ápr. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Vagy igen, vagy nem.. 7 darab még nem feltétlenül a világ vége, de az is igaz, hogy ez a gyógyszer az egyik legveszélyebb antidepresszáns túladagolás szempontjából.

Más hatóanyagból és vettem be egyszerre 50 darabot, túléltem, egy napig nagyon szarul voltam, de szerencsére nem okozott katasztrófát.

2013. ápr. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy válaszoltál!

Na kíváncsi vagyok, lesz-e valamelyik.... (Közben bekaptam még kettőt, de nem érzek semmit)

2013. ápr. 29. 20:09
 4/14 A kérdező kommentje:
én is vettem be egyszer rivotrilból 40-et, mondjuk az elég para volt
2013. ápr. 29. 20:10
 5/14 anonim ***** válasza:

Azért hadd jegyezzem meg, attól, hogy ezt úgy eszegeted, mint a cukorkát, nem fogod jobban érezni magad. Ellenkezőleg: egy jó kis rosszullét valószínűsíthető.

Ne vegyél be többet!!

2013. ápr. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

nem veszek be többet, mert hét darab van még és annyi nap múlva megyek a dilidokihoz újból. Nem tudom miért nem vagyok képes beléugrani a hídról a folyóba, eh.

De még mindig nem érzek semmi rosszullétet, se semmit!!!!! Nem lehet hogy totál placebo ez a gyógyszer??

2013. ápr. 29. 20:34
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom, miért írja fel nekem a gyógyszert a doki, mikor ezerszer túladagoltam magam már minden szarral, és ezt meg is mondtam neki nyíltan... Lehet, hogy ő is abban reménykedik, hogy egyszer belepurcanok?

Amúgy köszi a válaszokat, és bocsi az idióta kérdésért, egy nagy marha vagyok, totál nincs önkontrollom

2013. ápr. 29. 20:37
 9/14 A kérdező kommentje:
húha, jól felment a vérnyomásom 143/79, rég volt ilyen magas (Bár ez még nem is vészes)
2013. ápr. 29. 20:39
 10/14 anonim ***** válasza:
Feszegeted a hatarokat! S meg itt osztod meg????? Szegyelld magad!Mas kuzd az eleteert, Te pedig szorakozol nagykozonseg elott...Gratula. Inkabb hasznos dologgal kosd le Magad, s lasd meg, hogy ertekes az eleted!!!
2013. ápr. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!