Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy 22 éves fiúnak miért...

Egy 22 éves fiúnak miért hideg (mit hideg, jégcsap) a keze egyfolytában?

Figyelt kérdés
Megismertem egy fiút, és mindig olyan nagyon hideg a keze, ha meg utcára megyünk, remeg, mint egy kiscica. És még azt hittem magamról, hogy fázós vagyok. Lehet valami betegsége? Vagy mitől lehet ez?
2009. szept. 28. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

vérkeringési problémára tipelek (nem sportol),

esetleg valamilyen szer mellékhatása, én ismertem hasonló esetet aki Red Bull függő volt és kábítószeres.

2009. szept. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
igen, én is keringési problémára gondolnék első sorban, a hideg végtagok ill.a remegés ezt mutatja, az egy következő lépés lenne, hogy szabad-e neki és mit sportolnia, de ezen valahogy javítani kell, és 22 évesen lehetőleg még nem gyógyszerrel, mert mi lesz 35 évesen vele? sajnos tudok bizony fiatalokról akik máris keringési elégtelenségben szenvednek, ki kell vizsgálni
2009. szept. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
most olvasom az elsőt, na azért ne gondoljunk mindjárt kábszerre, de ha netán mégis felmerülhet, annak nyilván vannak egyéb jelei is
2009. szept. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 23 éves lány vagyok és nekem is mindig jéghideg a kezem, mert vérkeringési problémáim vannak. Szóval valószínűleg neki is ilyen problémája van. Kérdezd meg tőle:)
2009. szept. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

utolsó:

és ezt te honnan tudod amúgy ?

2009. szept. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 22 éves lány vagyok és nekem is mindig jég hideg a kezem, lábam. Ez van, még nyáron is többször hideg, mint meleg :) Én nem tudok róla, hogy keringési problémáim lennének. Akkor is hideg volt, mikor táncoltam, ami felér egy sporttal.

Most is jéghideg, még a körmeim is lilák, de egyébként épp nem fázom, de az átlagnál fázósabb vagyok.

2009. szept. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

nézd, ez mindenképpen keringési probléma ...

és a körmeid is lilák ??

kardiológusnál azért voltál már? egy keringési probléma nagyon komoly is tud lenni, nem olyan vicces ez, és főleg ehhez még túl fiatal vagy

2009. szept. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem általában jéghideg a kezem meg a talpam.A vérnyomásom alacsony,lehet ettől van.

22/L

2009. szept. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Én csak azon csodálkoztam, hogy fiatal, izmos fiú létére (igaz vékony alkat) is mindig hideg a keze. Nem hinném, hogy szedne valamit, alkoholt sem láttam még inni, igaz, elég sokat cigizik.
2009. szept. 29. 08:29
 10/10 anonim válasza:
50%
jujjhaa:D:D megtaláltad a valódi vámpírokaaat :))
2010. jan. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!