Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Jobb mellkasi fájdalom, mitől?

Jobb mellkasi fájdalom, mitől?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt hirtelen rám tört egy erős jobb oldali mellkasi fura érzés, majd elmúlt, azóta kb minden meghűlésemnél előjön a jobb mellkasi fájdalom. Kb. 1 hónapja a szobatársam megfázott, beteg volt nagyon, én nem kaptam el tőle, de azóta reggelente mikor felkelek, csíp a torkom, érzem hogy tele van nyákkal az egész mindenem, és fáj a jobb mellkasom, van hogy hidegrázás vagy hőhullám is társul hozzá... de többnyire csak felkelésnél jön elő, napközben elmúlik. Nem tudom meghatározni hogy pontosan hol és milyen fájdalom, olyan szurkálás, és kellemetlen. Nem köhögök, nem érzem h a légzésemhez köze lenne. Lázam sincs, még hőemelkedés sem. Általában akkor jön elő hogyha előtte pl. nyitott ablaknál alszom, vagy hideget iszok, de most már jóideje tart, olyan mintha valami vírust hordoznék, és tele vagyok nyákkal. Mióta furcsa a mellkasom, azóta jártam már háziorvosnál, meghallgatott, nem mondta hogy hallana ott valamit... fogalmam sincs mi lehet ez. Gondoltam még refluxra, mivel van egy kis gyomorsavam, vagy rossz testtartásra (mikor ülök a gépnél, néha zsibbad, húz pont a fájós terület.)
2013. máj. 3. 09:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Mellkas rtg és háti gerinc rtg kellene, utána meglátjuk.
2013. máj. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!