Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mellkasi fájdalom mitől lehet?

Mellkasi fájdalom mitől lehet?

Figyelt kérdés

Már lassan egy éve,hogy fáj a mellkasom.Van,hogy 1-2 hétig semmi,van hogy hetek is egyfolytában.Voltam a körzeti orvosnál,aki megnézte a hátgerincemet és azt mondta attól,de tovább nem küldött.Időközben elkezdtem járni reumaorvoshoz,aki megállapította,hogy gerincferdülésem van és erős reumám.

Nagyon alacsony a vérnyomásom 90-60,de viszont magas a pulzusszámom 90-100(vagy nem tudom,hogy ezek milyen értékek is).Ugye az ember olvasgat itt és minap egy olyanra találtam,hogy az alacsony vérnyomás,magas pulzusszám okozhat szívbetegséget,ami szintén kisugározhat a mellkasba.

Akkor a mellkasi fájdalmat igazán a hátgerincem okozhatja?



2012. nov. 22. 11:28
 1/1 Rózsa0000 ***** válasza:
éppen az is okozhatja de próbálj meg esetleg egy másik orvost is akkor biztos lehetsz benne
2012. nov. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!