Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az, hogy ha este és...

Selender kérdése:

Miért van az, hogy ha este és éjjel is, mikor megszomjazom szénsavas ásványvizet iszok, akkor reggelre nem érzem magam valami jól?

Figyelt kérdés
Úgy érzem magam felkeléskor meg utána is nagyon sokáig, mintha alig aludtam volna éjjel, mintha izomlázam lenne és ólomból lennék.

2013. máj. 3. 11:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Más szénsavast nem szoktam inni éjszaka, inkább sima vizet, szóval kifejezetten a szénsavas ásványvízzel van ez a szitu...
2013. máj. 3. 11:53
 2/5 anonim ***** válasza:
De nyakatekert vagy! Minek iszol szénsavas ásványvizet, ha attol nem érzed jol reggel magad?
2013. máj. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egy szóval sem mondtam, hogy folyton azt iszok, csak alkalomadtán kerül a kezembe.

És ettől függetlenül még érdekelhet engem, hogy mitől lehet ez.

2013. máj. 3. 11:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a szénsav piszkálja a gyomrodat. Amúgy sem egészséges a szénsavas ital, mert fokozza a gyomorsav termelődést.

Ha észrevetted, hogy gond jelentkezik a szénsavas ital fogyasztásakor, akkor viszont ezt kerüld el. Inkább igyál csapvizet vagy szénsavmentes ásványvizet.

2013. máj. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nos igen, csak nem értme hogyan hat ki az egész közérzetemre olyankor.


Kerülöm én, csak legutóbb is csőtörés volt, a csapvízből inkább nem akartam inni, és szénsavmentes víz pont nem volt...szóval néha előállnak ilyen kényszeresetek.

2013. máj. 3. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!