Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy éves kislányom múlt éjjel...

Mszama79 kérdése:

Egy éves kislányom múlt éjjel lázas volt, ma este sírt, -nehezen aludt el, picit váladékos az orra, de annyira minimálisan, hogy szinte normálisnak mondható. Mi lehet a baja? Mire figyeljek?

Figyelt kérdés
A lázát mérem,rosszul evett-még szopik,úgyhogy cicit többször kapott,mint amikor eszik is mellette. Sápadt,de egyéb tünete nem mutatkozott bármiféle betegségnek. Agyhártyagyulladás tüneteit böngésztem.. Hétfőn viszem dokihoz mindenképp.

2013. márc. 15. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
nem kell rögötn a legrosszabbra gondolni. Tél van iylenkor nagyon könnyen lekapnak ezt azt még az anyatejes babák is főleg ö már nem is oylan pici. Ha szopik akkor egyenlőre nem kell aggódnod. Nem tudsz mást tenni mint figyelgeted, méred a lázát sokszor cicire teszed és ennyi. Az jó jel hogy most má nincs láza sem. Szeritnem hétfőre már jól si lesz. De azért vidd el az rovoshoz hogy megnyugtasson Foga nem lehet a ludas?
2013. márc. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! :-) Már jobban is van...bár étvágya nincs,de szopik,bár nem olyan gyakran,mint szerintem kéne (ha már nem akar enni) - láza elmúlt másnap reggelre. Fogai útban vannak kifelé,de eddig ilyesmivel még nem járt a fogzás (öt foga van kint..inkább amikor áttörik az ínyét,akkor van nyűglődés,de láz még sosem volt ez miatt). Egész nap nyűgös,sokszor hisztizik.. Biztosan nem komoly,-én is úgy vélem már,de azért hétfőn elviszem dokihoz. Köszönöm,hogy írtál! (Igazad van,nem kell azonnal a legrosszabbra gondolni..bár én asszem' mindenre gondoltam - már így hirtelen...:-)
2013. márc. 16. 23:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet a fogzástól! Van hogy csak azt veszi észre az anyuka hogy jéé egy uj fog, másik fognál pedig akár több éjjel is fent vannak és nyüglödnek! Amíg szópik nincs gond, az kisebb gond hogy nem eszik mást! A legtöbb anyatejes baba nem eszik ha bármi betegsége, megfázása van csak szopik! Pár nap és az étvágya is tuti visszatér!
2013. márc. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!