Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szakértők! A pattanások...

Szakértők! A pattanások okozta lelki dolgok, vagy a roaccutan tud nagyobb károkat okozni a szervezetben?

Figyelt kérdés

nem kis történeteket szeretnék hallani, hogy a "roaccutant egy ismerősöm is használta, és semmi baja ,rendbejött"..


hanem arra lennék kíváncsi, hogy akinek az egyikben másikban van tapasztalata, esetleg leírhatná, hogy mit érez így évek múltán


jelenleg abba a csoportba tartozik, aki utálja meglátni magát a képein, mert tisztába van vele, hogy mennyire csúnya a bőre 19 éves korához képest, de nem akarja még jobban rongálni a szervezetét roaccutannal


köszönöm!



2013. máj. 4. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Én mindig szégyelltem a bőröm, gátlásossá is váltam.

Csúnya volt maga a pattanásos időszakban is és csúnya most. A hegek. Hát igen jól láthatók, pedig már 47 éves vagyok.

Én beszedtem volna...

2013. máj. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vannak esetek,amikor szükség van a Roacutan-ra.De ez csak télen,szoros kontroll mellett lehet biztonságos!
2013. máj. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tesómnak (fiú) és barátnőmnek is rendbe hozta a bőrét 8 évvel ezelőtt. Tesómnak extrém csúnya volt, ő 7 hónapig szedte, havonta ment laborba és vissza bőrgyógyászhoz, neki se és barátnőmnek se lett tőle semmi baja, barátnőmnek már 2 gyönyörű, egészséges gyereke van. Gyógyszer abbahagyása után nem lettek újra pattanásosak, tesómnak a pár hege is szinte teljesen elmúlt.
2013. máj. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Egykor nekem is pattanásos volt az arcom és a hátam nagyon durván, de a roaccutan nekem nem tett jót,mert miután abbahagytam a szedését visszajöttek. A roaccutan azért nem jó gyógyszer , mert túladagolja bőrbe a A-vitamint, viszont nem szűnteti meg a pattanások valódi okát, ami a szervezet felborult sav-bázis egyensúlya.

Ha meg szeretnél szabadulni a pattanásaidtól örökre, használj inkább Schüssler -sót, annak is a 9-es változatát. ez egy homeopátiás szer, mellékhatások nélkül, napi 4 tablettát kell belőle elfogyasztani. (helyezd a nyelved alá, majd miután feloldódott, nyeld le.) Gyógyszertárakban be tudod szerezni. az ára kb. 2500-3500 Ft. körül van.

Ha külsőleg is szeretnéd pusztítani a pattanásaidat, használj Akneroxid gélt, bőröd állapotának súlyosságától függően az 5-ös vagy 10-es változatot. (előbbi használható az arcon, míg utóbbi a háton és mellkason ajánlott.) Szintén gyógyszertárban tudod beszerezni, az ára 2000-3000 Ft, és sokáig elég, kb félévig. Arra vigyázz ezzel a krémmel hogy csak éjszakára használd, mert kicsit büdi, és figyelj arra is, hogy hajlamos kiszedni ez a kis kence a textilek színét, ezért éjszakánként aludj fehérben.

Továbbá ajánlom a hegek kezelésére, ha esetleg vannak Neked, hogy próbáld ki az ún. villanófényes kezeléseket. Ezt kozmetikusok és bőrgyógyászok is végzik, az ára 5000-10.000 Ft , de érdemes rá beruházni, saját tapasztalat.

Remélem tudtam segíteni, sok sikert kívánok a kezelésekhez:)

üdv.

25/L

2013. júl. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!