Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért izgulok vérnyomás mérés...

Miért izgulok vérnyomás mérés közben?

Figyelt kérdés

Már lassan 1 hónapja ha vérnyomás mérésre kerül a sor, el kezdek izgulni már csak a ténytől is, és ez eléggé befolyásolja az értéket. 3 hónapja volt kB suli orvos, ő mérte akkor jó volt, azóta próbáltam itthon de magas. Onnan tudom hogy izgulok mert bármennyire is álmos vagyok felporgok, illetve érzem a mellkasomban azt a fura érzést.

Köszönöm a válaszokat



2013. máj. 5. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
A fehér köpeny effektus. A férjemnek néhány hete 260-at mért egy orvos. Egyszerűen kiröhögtük. Ekkora vérnyomással megállni se tudna a lábán, szikráznának a szemei, fájna a feje. Nem is sorolom. Otthon 140/80 volt neki.
2013. máj. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki igy van vele aki egy kicsit mondhatni fél. Velem is igy van/volt még a pulzus felment +20-al többre :D Sőt itthon is igy van velem amikor megmérem és utánna nyugi van ha nem magas és megmérem megint akkor a pulzus is leljebb megy.
2013. máj. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Rástresszelsz arra, hogy "Uramatyám, biztos magas lesz!"
2014. máj. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!