Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Anyira náthás vagyok és bevan...

Anyira náthás vagyok és bevan dugulva az orom, hogy mindjá megfuladok, már 2 napja nem aludtam! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 07:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Igyàl forro mézestejet, kamillàval pedig inhalàlj!
2009. szept. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fogd meg magad és menj el orvoshoz. Akár éjszaka is mehetsz az ügyeletre.
2009. szept. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!Voltam már orvosnál,de nem ér semmit!
2009. szept. 29. 08:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak, most az én gyermekem is így szenved, mint Te. Nálunk az orrspray sokat szokott segíteni, vagy az eukaliptusz olaj zsebkendőre csepegtetve, és azt szagolgatni. Aztán ha meggyógyultál, nem ártani egy kicsit gyakorolni a helyesírást. Jobbulást!
2009. szept. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én 11 napig próbáltam kigyógyulni,nem akartam ezzel dokihoz menni,mondván,csak egy kis nátha...tesóm 3 nap alatt meggyógyult...nekem fájt a fejem,torkom,fülem,én se bírtam aludni..kipróbáltam már mindent,de egy homeopátiás szer használt,2 nap alatt...Coryzalia,40 db,995.-ha gondolod,próbáld ki,nekem csak ez vált be!

Jobbulást!

2009. szept. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
inhalálj lefekvés előtt, nekem az segített.
2009. szept. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!