Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pár napja fáj, mikor nyelek,...

Pár napja fáj, mikor nyelek, be van dugulva a fülem és olyan érzés, mintha a torkom is be lenne "dugulva". Nehezebb a levegővétel is, olyan, mintha valahogy kisebb részen jutna be. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 21:23
 1/4 anonim válasza:
Feltehetőleg beteg vagy. Oké, ez elég tág dolog, de sok minden lehet. Ha régóta tart már, vagy nem múlik hamarosan, menj dokihoz, az nem fog ártani.
2011. júl. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
persze,én is sejtem,hogy valami nem oké,de egy kis kellemetelnséggel,néha enyhébb fájdalommal nem szívesen mennék háziorvoshoz...aki aztán isten tudja mit ír fel,vagy hová küld még el.....ezt csinálták afejfájásommal is,aztán kiderült,hogy csak vashiányos vérszegény voltam....
2011. júl. 20. 13:11
 3/4 anonim válasza:

lehet torokgyulladás, mandulagyulladás is, szóval én elmennék dokihoz a helyedben. persze, én sem szeretek minden kis csip-csup dologgal rohangálni, de ha megállapítja, hogy ez vagy az van, akkor sztem mondhatod, hogy köszönöd, nem kérsz gyógyszert, csak ha rosszabb lesz.

egyszer azt hallottam, hogy a hagymák nagyon jók a betegségekre, egyrészt tea formájában, másrészt félbevágsz egy vöröshagymát, és magad mellé rakod pl alvásnál, megbarnul reggelre és jobban is leszel. ezt mondjuk még nem próbáltam ki, de barátnőmnek használt. vagy ez, vagy nem, de egy próbát megért neki :)

2011. júl. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen...jobban hiszek a házi gyógymódokban vagy a homeopátiában,csak nem találtam sehol erre oldalt....köszi mégegyszer:)
2011. júl. 21. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!