Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet, hogy agyrázkódásom...

Lehet, hogy agyrázkódásom van? (bövebb let)

Figyelt kérdés
tegnap este mikor ágyaztam bevertem a fejemet az ablakba.ma reggel,ahogyan felkeltem de még az ágyban feküdtem szédültem,lázam volt és öklendeztem és ahogyan most felállok az ágyból szédülök,öklendezek,nagyon izzadok és tompán hallok,látok ha állok.Kérdésem ez lehetséges agyrázkódás?ha igen akkor nem súlyos?és mit csináljak?rendes kérdéseket kérnék!
2013. máj. 9. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is sok-sok pihenés.

Ezt olvasd el mindent le ír.Ha meg úgy érzed,hogy nagyon nem jó ,akkor taxiba és irány a legközelebbi kórház(traumatológia)! [link]

2013. máj. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm elolvastam és elég sok tünet nekem meg van pl.:aluszékonyság(mint,hogy mindjárt elalszom),és most ettem nincs 10 perce és kihánytam és nagyon fáj a fejem 10-es skálán 12-es.több tanács,hogy mit tegyek mert a lázat nem írja és 38.7 fokos lázam van.
2013. máj. 9. 10:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Komolyan nem értem, de betudom az agyrázkódásodnak....

ha ilyan szarul vagy miért nem mész orvoshoz?

2013. máj. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azért mert nem tudom,hogy tényleg az van-e és ha elmegyek dokihoz vagy felhívjuk a mentőket ,hogy lehet,hogy agyrázkódásom van?Ez igen csak hülyén hangzana,de nem tudom.Most szóltam anyumnak és felhívta a mentőket.Köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 9. 10:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Hívd ki az ügyeletet. Ilyen esetben ne te menj orvoshoz, hanem az ügyelet menjen ki hozzád. Ha nagyon rosszul vagy, akkor esetleg a mentő.
2013. máj. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!