Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Volt már valakinél olyan hogy...

Volt már valakinél olyan hogy este szorongva aludt el és kb 1óráig tartott a pánik roham, és reggel ugyanúgy rosszul volt? Bővebb lent.

Figyelt kérdés
már 2 éve pánik beteg vagyok de ilyen még nem volt, sőt mostanában jobban is voltam. Tegnap este viszont szörnyen éreztem magam. Szívdobogás érzés légszomj és egyszerűen megvoltam zavarodva, és mikor felébredtem ugyan ez. Ilyen még nem volt hogy nem múlik el:( már hányingerem is van annyira tehetetlennek érzem magam...

2012. okt. 14. 12:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen volt, tavaly tavasszal kb 2 hónapig (az nagyon rossz volt), és idén nyáron, de most annyira nem voltam rosszul. De nálam nem volt fulladás meg szívdobogás érzés, tehát ilyen pánikroham nem volt, hanem egyrészt nagyon erős depresszió, másrészt olyan ideges voltam, főleg tavaly, hogy azt hittem, belehalok. Pedig a közben lévő egy év alatt szinte teljesen elmúlt. De persze nem, hisz az egy dolog hogy nem tör rád, az meg egy másik, hogy valóban gyökerestül kiirtod magadból, és tényleg elmúlik minden, ami okozhatja. Nálam az idegességet szellemi kimerültség okozta, ami végülis a depresszióból jött, a depresszió meg egy betegség meg sokkhatás miatt. Idén nyáron is, éppen nyár elején egy kicsit idegeskedtem, erre egyszer csak rám tört, és szinte egész nyáron, kisebb nagyobb megszakításokal rajtam volt. De nem volt olyan erős, mint tavaly, csak néha néha éreztem úgy. A lényeg, hogy nálam azáltal múlt el, hogy minél több dolgot csináltam, ami elterelte a figyelmet azokról a dolgokról, amik miatt idegeskedtem, és próbáltam a fejemben is megoldani a problémát. És persze a testmozgás is ajánlatos. Egy érdekes dolog hogy a nyáron, mikor egyszer egy nagyon nehéz munkát csináltam, hirtelen elmúlt, azt hiszem olyan 1-2 napra. Aztán persze visszajött. Muszáj gondolkodni rajta, nem pedig megpróbálni besöpörni a szőnyeg alá, mert csak így lehet meggyógyulni. Így aztán most jól érzem magam, de tudom, hogy teljesen még mindig nem gyógyultam meg. A lényeg, amit írtam, hogy az egész csak a fejedben van, ott kell megoldani a problémát.
2012. okt. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!