Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok ilyen? Ez mitől...

Miért vagyok ilyen? Ez mitől van? Olyan ijesztő ez így.

Figyelt kérdés

Már vagy 1 hónapja folyamatosan nagyon álmos és fáradt vagyok. És teljesen kimerültnek érzem magam de nemtudom mitől. Hétköznaponként 6 órát alszom kb. tudom hogy kevés, de éjfél előtt sosem ment az elalvás és régebb óta így van ez, de eddig nem volt bajom..de hétvégente ma pl. 11 órát aludtam:D És egy ideje annyira álmos vagyok hogy alig tudom nyitva tartani a szemem. A suliba nem tudok semmire odakoncentrálni a tanulás sem megy. És nagyon nehezen ébredek fel. Ma délután akartam aludni 2 órát ( megint álmos voltam nagyon) és ehelyett volt az 3 és fél, pedig 2 óra után felébredtem de úgyéreztem hogy muszáj visszaaludnom..

Emellett még folyamatos hangulat ingadozásaim vannak, de annyira hogy szószerint egyik percben sírok aztán meg már nevetek. Most is így volt ma egésznap szomorú voltam és most estére kicsit kiborultam és sírtam aztán meg valamiért ugyanazzal a problémával kapcsolatban tök akaratlanul elkezdtem nevetni..Ráadásul mostanában már anélkül kezdek el sírni hogy észrevenném elgondolkozok valamin és már csak annyit veszek észre hogy folynak a könnyeim..Ezek mitől vannak? Régebben voltak pánikrohamaim és nemtudom félek hogy most ezek mellé még "visszajönnek"...15/L


2013. máj. 11. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez olyan,mint a depresszió.Biztosan tele vagy megoldatlan problémákkal.
2013. máj. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Akár lehetnek pajzsmirigyműködési zavar tünetei is. A súlyod vagy evési szokásaid változtak esetleg mostanában? Tudod valamihez kötni ennek az egész állapotváltozásnak a kezdetét? Jobbulást ;)
2013. máj. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: vagy az is lehet, hogy szimplán "csak" vérszegény vagy.
2013. máj. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

vagy csak simán tini

és ha 6 órákat alszol ne csodálkozz hogy nem bírsz odafigyelni a suliban, legalább 9 óra alvás kéne, de ez emberfüggő, ki kéne tapasztalnod hogy mennyi az alvásigényed és felvenni a napi ritmust, minden nap kb ugyanakkor lefeküdni a hétvége kivételével (gondolom:D)

2013. máj. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyél vitamint!
2013. máj. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Dianetika könyv- Mi az irracionális viselkedés forrása.

Nézd meg neten a videóját.

2013. máj. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!