Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi van velem? Betegesen...

Mi van velem? Betegesen rettegek a hányingertől, a hányástól és bármilyen betegségtől.

Figyelt kérdés
Rettegek a hányástól. 1éve elkaptam a hányásos vírust és azóta szinte minden este azon rettegek nehogy hányjak...és persze hogy minden este rosszul vagyok (most is ...lehet azért mert bebeszélem magamnak). Este 6 után már nemis eszek nehogy este rosszul legyek..néha sikerült bebeszélnem magamnak és suliba is rámjött a hányinger, meg a buszon is..Beleremegek hogy mivan ha hánynék, tuti nem segítene senki rajtam meg ciki lenne, stb.. Esténként meg...ha nincs a gyomromba semmi is fáj, hányingerfajta érzésem van, gyakran elfog a remegés, stb.. Emellett betegesen rettegek bármiféle betegségtől...ha fáj a fejem már rögtön agydaganatra gondolok, néha ugy bemesélem magamnak hogy izzadok, stb...ha a hasam fáj meg rögtön vakbélre gyanakszok...meg hogy mivan ha éjszaka lenne vmi bajom és bekéne menni a kórházba meg ilyenekre gondolok..hogyan lehetne leküzdeni ezeket a beteges félelmeket ezektől a dolgoktól?:(:'(
2013. máj. 13. 21:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Emellett gyakori panasz még, hogy gyakran reggelente olyan idegesen kelek fel (nem tudom miért van, csak úgy rámjön) és rögtön hasmenéssel kezdem a napom...
2013. máj. 13. 21:54
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Lazuljál már, mi van veled ? Relax..


Mit idegeskedsz ?


Nyugodjál meg... egyél normálisan, annyit, amennyi jó esik, azt kész. És ne gondolj a rókázásra.. meg agydaganatra.. meg egyáltalán.. ne gondolj semmire, ami rossz.


Foglald el magad valamivel.. azt slusszpassz,

2013. máj. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Olvasd el a Dianetika könyvet. Nézd meg neten a videót róla és akkor megtudod mi ez. Lehet ettől máris jobban fogod magad érezni.


Magas dózisú vitamin, nagyon nagy mértékben javít az ember hangulatán!!! Leginkább minimum 1000 mg c- vitamin!!

2013. máj. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

emetofóbia (=hányásfóbia) nekem is ez van. tudom mennyire rossz. inkább eltöröm a lába,minthogy hányjak.


nem tudom mi a megoldás rá, de ha rájöttél szólj...


Jobbulást!

2013. máj. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azthiszem sokszor h egyedül vagyok ezzel pedig úgylátszik nem....am nemtom mi lehet a megoldás, nekem főleg este jön elő ez a félelem, minden este és minden este rossz is a gyomrom pusztán a gondolattól is, már 6után nem is nagyon eszek h tuti üres gyomorral feküdjek majd le ... Régebben ezért le is fogytam, kórházba is kerültem és azthitték anorexia...egész nap nem ettem nehogy hányjak. Azért mostmár változott ez, eszek egész nap összevissza, viszont 6 utántól nemnagyon.
2013. máj. 18. 17:06
 6/12 anonim ***** válasza:

Rettegtem a hányástól kb. 18 éves koromig. Egy kis rosszullétől már zokognom kellett, igen, 18 évesen is, hogy mi van, ha hányni fogom, mert abba belepusztulok.


Nekem akkor múlt el (bár nem teljesen, most hányás után sírok, de legalább már nem zokogva), hogy nagyon berúgtam, és tudtam, van rosszabb a hányásnál, mégpedig az, ha nem hányok...

Ráadásul ha részeg vagy, jobban elengeded magad, kevésbé görcsöl rá dolgokra. Miután a részegen hányást megtapasztaltam, azóta tudom, nem a világvége, pedig addig tényleg nem hittem el...


Nem azt mondom, hogy idd le magad a sárgaföldig és hányj, de talán egy ilyesféle ellazulás (alkoholfogyasztás) segítene elengedni magadat.


Azt nem írtad mondjuk, hogy hány éves vagy, szóval lehet, hogy hülyeség volt azt tanácsolnom, hogy rúgj be egy kicsit. :D

2013. jún. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Amikor kórházba kerültél, nem említetted meg, hogy miért is van ez?

Szüleid tudnak arról, hogy ennyire rosszul vagy a rosszullét gondolatától is?

2013. jún. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ne olvasd el a Dianetikát, téged pedig, aki írta, senki sem kért hogy "hittéríts"
2013. júl. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok ezzel :( És nekem is ugyanez, hogy este minden sokkal-sokkal rosszabban előjön :/

Én próbálok pszichológust felkeresni, mert ezenkívül még sok bajom van...Úgy hallottam diákoknak nem kell kifizetni azt a nagy összeget amit kérnek egy-egy óráért :S Remélem ez nem átverés, mert nekem sajnos pénzem nincs, elmegy arra hogy tanulnom kell...

Ha esetleg van valami megoldásod vagy tanácsod írhatsz nyugodtan privát üzenetet is (:

2013. júl. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

szia! én is rettegek a hányástól, és az a baj évente 1-2 mindig előfordul, de annyira rossz én attól félek egyszer közben megfulladok és meghalok :((((


stressz ..hasmenés..reggel...az nekem is van.

ennek valami lelki eredetű oka lehet:(((

2013. júl. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!