Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek? Soha többé nem...

Mit tegyek? Soha többé nem akarok elodázni dolgokat, vagy nem időben megcsinálni!

Figyelt kérdés
Milyen módszereket ismertek. Amikor rendesen fókuszálok a munkámra, havonta milliókat viszek haza (saját cég) de néha úgy el tudom hanyagolni az apróbb teendőket, és a cégvezetést, hogy a bevételem nullára redukálódik. Pedig betéve tudom, hogy mit kell tennem, ahhoz hogy megkeressem azt a pénzt, amivel már nem lennének gondjaim. Tudom sokan a napi élelmezéssel gondjaik vannak, de ilyenkor amikor felhagyok a melóval, sokszor nekem is. Mostanában egyre rövidebbek a leállások, illetve többet dolgozom, de vissza vissza tér. És rohadtúl dühít. Kérlek segítsetek. Ez az én nagy keresztem.
2013. máj. 16. 15:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Vegyél fel részmunkaidőbe egy embert, aki elintézi neked a kisebb, ügyes-bajos dolgokat.
2013. máj. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!