Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 160 cm magas vagyok,60kg.50-53...

160 cm magas vagyok,60kg.50-53 kg-ra akarok lefogyni. Mennyi kalóriát szabad bevinnem egy nap, ha mondjuk 2-3 hónap alatt akarom megcsinálni?

Figyelt kérdés
Az eddigi kaja mennyiséget már lecsökkentettem, 3 hete fele annyit eszek, mint máskor, vagy még annyit sem. Próbálok tudatosan enni, tehát nem éhezem. Pár napja már csinálom a cardio edzéseket, valamint hasizom gyakorlatokat, szobabiciklizem, ilyesmi. Mennyi idő alatt sikerülne? előre is köszi :) ( Valamint, ha sikerül lefogynom, akkor sem hagynám abba a tornát, ez nem csak átmeneti dolog lenne)
2013. febr. 10. 22:24
 1/3 poiu ***** válasza:

Heti 1 kiló a max megengedett, tehát elvileg belefér (gyakorlatban nekem 1kg/10 nap volt kényelmes).

Hány kalóriát? Kapsz majd sok jó választ, de nem tudjuk. Kicsit könnyebb kérdés: mennyivel vigyek be kevesebbet. It a jó tanács az, hogy naponta 500-zal kevesebbet + égess el 500-zal többet. Ez se működik mindenkinek, mert érdekes módon a sok kardió növeli az étvágyat :-)

Szerintem az a legegyszerűbb, hogy amíg fogyni akarsz, nem eszel keményítőt és cukrot, mozogsz, amennyi jól esik, és ha 3 napon át nem csökken a súlyod, akkor csinálj valami drasztikusat (pl. tarts egy csak fehérje napot, vagy hagyd ki a reggelit-ebédet, ahogy neked jó).

De: van aki képes méricskélni a kalóriát és kevesebbet enni, ha neked ez a jó, akkor napi mínusz ezer a föszabály (szerintem elég a mínusz 500).

2013. febr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen (: Azaz, hogy most nagyon bevagyok zsongva... élvezem az egész mozgást, meg mindent. :D de tényleg durva... 3 hét alatt alig ment le valami. De megfogadom a tanácsod, majd egyszer ilyen-olyan napot tartok. :)) jó lenne futni is kinnt, de hideg van. 1-től megyek kondizni. Tényleg, nagyon élevezem. :)
2013. febr. 10. 22:57
 3/3 poiu ***** válasza:
Nincs hideg! Viszont csak kocorássz, mert csúszos, az ellen nem tudsz öltözk9dni.
2013. febr. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!