Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tényleg van okom aggódni?

Tényleg van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Két hete vérnyomáscsökkentőt írt a háziorvosom, Coverex as kombi-t, akkor 200 volt, most mindennap 3x mérem, 130-136 között van tartósan.

Az elmúlt héten írt nekem, még Concor-t is naponta, fél szemet.

De van egy másik problémám is: A talpamom van egy 6x3 mm-es csontkinövés, nagyon fáj, és erre írt fel Ralgen-t, reggel 1, este 1.

Egész nap izzadok, nagyon, fáj a gyomrom, alig van étvágyam, éjszaka a lábfájástól átlag éjféltől, hajnali 3-ig, szinte rendszeresen nem alszom, mert a másik lábam már teljesen ki lehet a megterheléstől. Tegnap reggel estem össze olyan gyenge voltam, fájt a gyomrom,étvágytalan voltam, nagyon-nagyon izzadtam, remegett a gyomrom, keserű szájízzel, szóval tényleg nagyon ki voltam. A doki azt mondja, mellékhatások..

A csontkinövésemre azt mondja, gyógyszer, ijnyekció, fizikoterápia, ha jól értettem, műtétet nem javasol, mert akkor mankó, vagy járókeret.

Szemészet, nőgyógyászat, citológia,+ultrahang, belgyógyászat+ultrahang, röntgen, minden negatív.

39 éves nem dohányzó, egészségesen élő, átlag nő vagyok.

Szerintetek ez így normális? Igazán várom az értékeléseiteket.


2009. okt. 2. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Én megnézném, milyen lelki folyamatok, állapotok vannak a megbetegedés mögött.


A családállítást javaslom, mert ismerem. Ezzel a módszerrel elindulhatsz. Írj privit, ha érdekel.

2009. okt. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A lelki folyamatok egy dolog, de nem minden. Családalapítástól még nem fognak ad hoc megjavulni a hipertóniás betegek, pláne, hogy egy krónikus betegségről van szó.

Amúgy igen, a béta-blokkolók rendelkezhetnek ilyesfajta mellékhatásokkal. Ha a tartós szedés megkezdése utáni hetekben sem javulnak a tünetek, menj vissza az orvosodhoz vagy kardiológushoz.

A hallux valgus pedig jól műthető, de leginkább életkor- és megterhelésfüggő, hogy kinek javasolják az operációt - és az utána tartó lábadozást és fizikoterápiát.

2009. okt. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!