Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van az, hogy ballagásoko...

Mitől van az, hogy ballagásokon, évzárókon állandóan ájuldoznak a lányok? Vagy csak körülöttem történnek ilyenek évről évre?

Figyelt kérdés
Nem tudom megérteni, hogy ezeket a nyári ünnepségeket miért kell vagy a tűző napon, vagy egy levegőtlen, fülledt aulában tartani, sokszor másfél órán át? Ha valakinek alacsony a vérnyomása, vagy hajlamos ilyen rosszullétekre, nem is csoda, ha beájul.

2013. máj. 18. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már párszor kitetted.

Te is tudod, hgoy ez mindenhol így van, és hülyeség, akkor minek teszed fel újra és újra ezt a felesleges kérdést?

Menj el iskolaigazgatónak, és csinálj rendes ballagást, évzárót. (Javaslom, ne csak ülési lehetőség legyen, de csökkentsd harmadára az időtartamot :D)

2013. máj. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Attól tartok, hogy tévedsz, mert nem kérdeztem még ebben a témában. De szerintem nem is a kérdező a lényeg hanem a válasz.
2013. máj. 18. 20:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is mindig ájuldoztam az ilyen ünnepségeken, hatodikos koromtól nyolcadikos koromig. De az volt az érdekes, hogy nálunk az egész iskolában csak én voltam ilyen, erről is váltam híressé, én voltam a kiscsaj, akit minden iskolai ünnepség után úgy kell összekaparni... :-)

És igen, néhány évvel később nálam is megállapították, hogy alacsony a vérnyomásom. Mondjuk nálam ez valami idegi eredetű dolog is lehetett, mert érdekes módon sem előtte, sem utána nem volt ilyen problémám, csak hatodikostól nyolcadikos koromig... amikor pedig volt egy elég nagy hullámvölgy is a családunk életében. De például akkor is rosszul lehet valaki, ha éppen megvan a menzesze. Valahol meg azt olvastam, hogy az ember kamaszkorában ugyebár elég hirtelen megnyúlik, de az érrendszere ezt a hirtelen növekedést nem tudja mindjárt behozni. Bár fiúknál is lehet probléma. (Ez az illető egyébként azt is írta, hogy éppen emiatt nem is feltétlenül muszáj ráordítani a kamaszokra, ha ülve maradnak a buszon... Lehet, hogy van benne igazság...)

Én sem értem, miért kell ilyen hosszú ünnepségeket rendezni, amiket ráadásul még végig is kell állnia az embernek. Ráadásul a kicsik sem bírják. Tényleg rövidíteni kéne, vagy legalább hagyni a részvevőket, hogy leüljenek. Csak hát sajnos, nem vagyunk sem iskolaigazgatók, sem oktatásügyi miniszterek... :-)

2013. jún. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!