Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 11 órát alszom rendszeresen...

11 órát alszom rendszeresen mégis fáradt vagyok reggel, mi lehet az oka? 18/l

Figyelt kérdés

Mivel most már nem kell suliba járni, mert érettségizek, nem kell felkelnem fél6 kor, hanem aludhatok ameddig akarok.

Ez általában 11 óra. Reggel felébredek kábultan, megnézem mennyi az idő, hogy felkeljek-e már, vagy még korán van, ekkor szembesülök vele, hogy mondjuk fél 11 van, de még még kábult vagyok, általában kell 15-20 perc mondjuk mire kikelek az ágyból.

Szoktam sportolni minden héten, és eszek rendesen, sőt folyton éhes vagyok.

Arra gondoltam, hogy ennyi alvásra lenne szükségem, ez nem normális.


2013. máj. 29. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
túlalszod magad
2013. máj. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tul sok a 11 ora, tulalszod magad azert vagy faradt. aludj 7-8 orat es jobb lesz.
2013. máj. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, én is arra gondoltam, de azért 9 óra kéne.

Csak akkor meg tök mélyen alszom és úgy ébreszt fel az óra, akkor kevésbé leszek fáradt?

2013. máj. 29. 17:26
 4/5 anonim ***** válasza:
mondjuk szerintem reggel mindenki faradt, szinte senki nem pattan ki az agybol azonnal :D azert kell par perc hozza, foleg ha nem sietek sehova, en is fekszem tovabb. eleg ritkan van hogy pont ugy kelek fel hogy nem erzem magam almosnak es kedvem van rogton felkelni.
2013. máj. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez velem is így van sajnos. Képes vagyok simán aludni 15 órákat is. Ha sokat alszok azért, ha keveset azért vagyok fáradt. Ha meg felkelek az éjszaka közepén úgy, hogy semmi álmosság nincs akkor nem tudok mit csinálni :)
2013. máj. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!