Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » MI lehet a bajom? Nagyon...

MI lehet a bajom? Nagyon megijedtem. Folytatás lent.

Figyelt kérdés
Ágyban fekve megszédültem de úgy, hogy forogni kezdett velem minden. Mostanában hullik a hajam, sokat fáj a fejem is. Az előbb úgy megszédültem, hogy pár pillanatig azt sem tudtam, hogy hol vagyok, pedig csak egy cikket olvastam. (Nem vagyok szemüveges). Orvosnál már voltam korábban a hajhullás miatt, vért is vettek, megmérték a vérnyomásomat és minden rendben volt (kb 1 hónapja). Nem értem, hogy mi ez, de úgy érzem, hogy szétrobban a fejem. Már vagy ötször mentem el a dokihoz a hajhullás miatt is, lassan már hü*ének néz. Mi lehet a bajom? Ja, ha ez még segít pár napja a székletem is olyan, hogy leülök pisilni és pisilés közben elindul magától ilyen félig folyékony valami is, nem megy a hasam, csak ha pisilni megyek. Hát már én is tiszta hü*ének érzem magam, hogy mindig van valami bajom. Valaki ötlet? Már szégyellek megint visszamenni. :S

2013. máj. 29. 18:32
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt még kihagytam, hogy nagyon furi ízt kezdtem el érezni a számban, amint elmúlt a szédülés. Már a cukorra is gondoltam (égetett cukros császármorzsát ettem az előbb) de a családban nincs cukorbeteg és gondolom vérvételkor megnézték a cukorszintet is.
2013. máj. 29. 18:35
 2/2 Róóz Peter válasza:

- Menj el másik dokihoz..., gondolom, eddig a háziorvosnál voltál, kérj beutalót a belgyógyászatra.

- Beszélj a szüleiddel, mond el nekik, ha eddig nem mondtad el, lehet nekik is ötletük.

- Változtass a kajádon úgy, hogy amit rendszeresen ettél, azt hagyd el, ha eddig ettél sok rostot, akkor ne egyél annyit, ha szedtél vitamint, kicsit állj le vele.., vagy fordítva, ha úgy aktuális és figyeld a változásokat.

2013. jún. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!