Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandó görcs/fájdalom a...

Állandó görcs/fájdalom a vádliban?

Figyelt kérdés
A problémám még tavaly év vége felé kezdődött. Olyan érzésem volt, mitnha állandóan görcsben állna a vádlim, fájdalommal kísérve. Mivel nem sokkal műtét után vakbél műtét után voltam, visszamentem a sbeészetre hogy kizárják a trombózist - ki is zárták... Magnéziumot szinte azóta iszok minden reggel pezsgőtabletta formájában. Mozgok (szobabiciklizem), viszont ülőmunkát végzek, de minden órában van szünet, akkor fel szoktam állni mozogni. Valaki tapasztalt már hasonlót? Nagyon idegesít, sokszor új fáj/görcsöl hogy sántítok is... A doki múltkor megnyugtatott, hogy nem hiszi hogy komoly, de nekem nagyon zavarja a mindennapjaim :(

2013. máj. 30. 08:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Hú, most látom a sok elgépelést, elnézést érte..
2013. máj. 30. 08:21
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kálciumot is szedjél,de szerintem nézesd meg nincs-e érszükűleted!
2013. máj. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A kálcium jó ötlet köszi :) Az viszont hozzátartozik, hogy 23 éves vagyok még "csak", és állandóan alacsony a vérnyomásom, úgy tudom hogy akkor az érszűkület esélye kisebb. Vagy ez független attól és nézessem meg?
2013. máj. 30. 08:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Magnézium, nem kalcium...
2013. máj. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kérdésbe beleírtam, hogy "Magnéziumot szinte azóta iszok minden reggel pezsgőtabletta formájában", de nem használ sajnos, mert akkor nem tettem volna fel a kérdést :(
2013. máj. 30. 10:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Fordulj gyógymasszőrhöz!

Üdv: egy gyógymasszőr

2013. máj. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia kiderült hogy mi okozza?
2023. aug. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!