Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy írassam ki magam egy hét...

Hogy írassam ki magam egy hét betegszabadságra a háziorvosommal?

Figyelt kérdés

Olyan ürügy kéne, ami elég súlyos az egy héthez, viszont tünetei nincsenek..


Tudom, nem hangzik túl fairnek ez az egész, de úgy döntöttem, egy hetet megérdemlek.

26 éves vagyok, 2 éve dolgozom, még soha nem voltam betegszabadságon, a felnőtt háziorvosommal még nem is találkoztam. A családom szerint rendes, de mivel tényleg nem ismerem, nem hiszem, hogy őszintén még merem mondani neki, nem bírom tovább a munkahelyemen szünet nélkül.

Augusztus elsején új helyen kezdek a cégemen belül, de a főnököm nem enged előtte el szabadságra.



2013. jún. 1. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel a házi orvosokat is ellenőrzik, nem hiszem, hogy tud tünet nélkül felvenni. Hacsak egy adag ricinust be nem veszel, és hasmenés miatt fel nem vesz betegállományba.
2013. jún. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia.Egyszerű .mond hogy megemelted megad.Huzd és sántíts valamelyik végtagodra,mondván becsípődtél.
2013. jún. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!