Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandóan szomjas vagyok meg...

Állandóan szomjas vagyok meg éhes, de inkább szomjas. Már hányingerem van meg kifele jönne, de mégis kívánom. Cukrom rendben. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2013. jún. 1. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
ki van száradva a szervezeted. valami olyat ettél vagy ittál ami elvonja a vizet a szervezedtől (vizelet hajtó hatású) vagy nem rendelkezik az ivott víz a megfelelő ásványi sókkal stb (pl desztilált víz)
2013. jún. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Napok óta kivagyok száradva?Desztillált vizet nem iszom.
2013. jún. 1. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Szabad a gazda:
2013. jún. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

és mennyit iszol egy nap? mert 3 liter az még semmi.

és sportolsz is?

és mit iszol? cukros üdítőt (mert pl. egy őszibaracklé abbahagyhatatlan) vagy vizet?

Amikor szomjas vagy, azután mennyit iszol? mert van olyan, aki iszonyatosan szomjas, de egy-két korty eloltja a szomját. de olyan is van, aki nem is szomjas, de egy mozdulattal legurít egy kancsó vizet (a kancsóból, másfél litert egyszerre).

2013. jún. 2. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ne szívj annyi füvet! (nem sértésből mondom)
2013. júl. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!