Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Haj hullásra milyen zöldséget,...

Ancipanci kérdése:

Haj hullásra milyen zöldséget, gyümölcsöt egyek? Voltam vérvizsgálaton, miszerint minden rendben, nincs vitamin hiányom mégis hullik a hajam.

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a Revaldról és aszőlőmagkapszuláról? Az utóbbi jó hajra? Szedte már valaki???? Köszi a választ előre is.
2010. szept. 29. 07:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Én szedtem Revalidot, a hajammal semmi nem történt, de a bőröm nagyon szép lett tőle (előtte zsíros, pattanásos - de teljesen elmúlt) és a körmöm megerősödött (mondjuk előtte se volt gyenge).

Később jöttem rá, hogy a hajamat az aszpartam tartalmú édesítő tette tönkre, majdnem egy évig tartott, mire helyrejött, miután nem ettem többet.

Ha sok műanyagot eszel (édesítő, műkaja, zacskós leves, meki, üdítők stb.), akkor próbáld azokat elhagyni. Ha nem eszel ilyeneket, akkor érdemes elmenni hajvizsgálatra, a barátnőm évekig tartó hajhullását pár hónap alatt megszüntette a sampon, amit kapott.

2010. szept. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nincs rossz fogad? Attól is hullhat a hajad. Vagy ha valamilyen gyulladás van a szervezetedben.
2010. szept. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
No meg az a fránya pajzsmirigy... Fogadjunk, hogy nem nézte meg a doki...:(
2010. szept. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát nem nézte mega doki a pajzsmirigyemet... :(

Rossz fogam az is akad, de "kezelés" alatt állok...

Azért köszi nektek!

2010. dec. 1. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!