Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Panikbeteg lennek, mert eleg...

Panikbeteg lennek, mert eleg sokszor mikor uzletbe vagy setalni a parkba a gyerekkel kell mennem olyan gyomor idegeg szeru erzesem van a gyomromban. Ez mar az?

Figyelt kérdés
felek az emberektol?fogalmam sincs miez a gyomorideg nalam,pedig epp terhes vagyok(1honapos)es remelem ez a gyomorideg nem art a babanak??irjatok kerlek
2013. jún. 2. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:

én ezt egyenlőre erős szorongásnak nevezném. ez nagyon nem jó.:S nekem az segített, hogy minél többet voltam emberek között (akiket szeretek) és így megtanultam feloldódni. pihenj sokat. nem tudom várandósan mennyire szabad b vitamint szedni, de szerintem az se árt, ha lehet.


én azt ajánlom csinálj olyan dolgokat, amik örömet okoznak neked és boldog leszek tőle.:) nagyon fontos, hogy ne stresszelj semmin és légy boldog!:)

2013. jún. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy sajnos árt a babának, de nem szeretném a szorongásaidat tovább fokozni. Nem kifejezetten pánik amit leírtál, inkább szociofóbia. Keress rá a neten erre. Ott lesz az is, mi a megoldás.
2013. jún. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszonom a gyors valaszt.haat kulfoldon elunk es sajnos nemtudom megcsinalni h a szeretteimmel v barattaimmal legyek mert barataink az nincsenek.
2013. jún. 2. 18:16
 4/4 Doruss ***** válasza:
Amikor ráérsz, olvass sokat, meg nézz filmeket... hülyén hangzik, de én mikor sokat szorongok, azt képzelem, hogy egy filmben vagy egy könyvben vagyok. És ott minden olyan természetes, ott sosem félnek az emberek az átlagos hétköznapi helyzetektől :D
2013. aug. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!