Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Régóta tartó hasfájás, elég...

Régóta tartó hasfájás, elég véletlenszerű de rendszeresen jelentkezik, ötletek?

Figyelt kérdés

Már nem is tudom mióta előjön, főleg esténként lefekvéskor, vagy reggel felkelés után, de máskor is volt már. Nem tudom pontosan leírni, hasi rossz érzés, rossz a gyomrom, kisebb fájások, szúrások, van mikor rosszabb, de ezek max. pár percesek. Maga ez a rosszullét órákig is tarthat. Ha ráparázok hogy rosszul vagyok, akkor rosszabbodik, olvastam hogy ez fejben is eldőlhet. Ha el tudom terelni a gondolataimat, sokkal jobb, pl. nézek filmet, olvasok, netezek, este ilyenkor telefonon szoktam híreket olvasni. Ilyenkor gyakran észre se veszem hogy elmúlik. Van olyan is hogy jobb, de aztán megint rosszabbodik, sokszor nem tudok elaludni miatta, van hogy csak 15-20 percig fekszek, van hogy órákig. Egy pár hónapja gyakrabb volt, aztán alig, most megint kezd. Néha olyan érzésem van, hogy hányni fogok, ami megrémít, de a végén sosem, utoljára 1,5 éve hánytam, akkor meg ez még nem volt.

Ételallergiáról annyit, hogy lisztérzékeny nem lehetek, öcsém az, tőlem vért vettek és kimutatták. Tejérzékenységre gyanakszok, de szoktam figyelni és tejterméktől független jön elő.

Bármilyen ötletet megköszönnék!



2013. ápr. 3. 01:38
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


Hány pontod van?

2013. ápr. 3. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!