Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Székrekedésnél gyomor, alhasi...

Székrekedésnél gyomor, alhasi fájdalom?

Figyelt kérdés
Székrekedésnél is előfordul pl. alhasi fájdalom? Egy ponton fájhat jobb oldalon is a has? Székrekedésem van és érzem,hogy mozgolódnak a beleim de nem történik semmi....és tegnap este hason feküdtem és éreztem hogy jobb oldalt elkezd fájni lent a hasam, olyan tompa fájdalom volt és elmentem wc-re utána már oldalamra feküdtem és rövid ideig olyan 2-3 percig eléggé fájt még ott lent jobb oldalt a hajlat fölött. Csak kicsit megijedtem.....de nem úgy fájt,hogy jajgatnom kellett csak ahol fájt ott megfogtam és mondtam magamban,hogy ez most mi?.......aztán elmúlt. Most is reggel tudtam wc-ni....de szorulásosan és mielőtt wc-re mentem akkor is kicsit fájt ott a hasam.......nektek székrekedésnél volt ilyen problémátok? Megijedtem,hogy vakbél.........de ha az lenne akkor az már nagyon fájna és nem mult volna el hanem csak erősödne igaz?
2013. jún. 5. 14:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!