Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyomorsavtól lehet egy kis...

Gyomorsavtól lehet egy kis hasmenésem?

Figyelt kérdés
Annyi, hogy reggel megyek normálisan, aztán utána még 1-2x van, de az már inkább hasmenés, csíp, és erőltet. Ez már van most egy ideje, máskor is volt már, sőt többször is, de elmúlt, most valahogy nem akar, pedig már odafigyelek az étkezésemre is, már tényleg nem tudom mit egyek, nem tudom követni, mi az, ami jó, vagy nem. Ég a gyomorom is néha, és a gyomorsavtól szokott fájni kicsit, főleg éjszaka, meg reggel a hasam, és a hátam is, és puffadok is. Vagy ez lehet epe is, mert epeköveim is vannak, de görcseim nincsenek? Ha nem veszek be rendszeresen naponta 1 szem savlekötőt, akkor szokott összegyűlni a sav, gondolom.
2013. jún. 5. 14:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!