Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fáj a szívem? Mitöl van...

Mitől fáj a szívem? Mitöl van belenyilaló fájdalom a szívemben?

Figyelt kérdés
hetente több alkallommal vmi szúrást érzek a szívemben ami csak pár másodpercig tart,de amig tart elég erős bár olykor csak 2pillanat az egész de akkor ugy érzem öszetok esni ha belém nyilal. a mellkasomban is szoktam szoritást érezni mi lehet a bajom?17éves vok és a családban nem nagyon vtak szívbetegek,nem hiszem h örököltem.
2008. jún. 20. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy valami komoly bajod lenne. Amikor nekem volt hasonló (+ szívdobogásérzés), az orvosom azt mondta, szedjek egy kevés magnéziumot, mert ez is lehet az egyik tünete, ha kevés van belőle a szervezetben. Nekem segített. De ha dokinál jársz, akkor említsd meg neki.
2008. jún. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szia én tudok neked segíteni. nekem is ugyanez van és voltam vele dokinál is. csinált szívultrahangot meg kaptam egynapos EKG-t is. de csak annyi az egész hogy kicsit rossz az egyik szívbillentyűm ami azt modnta h nem baj. modnta hogy sok fiatal lánynak van ilyen hirtelen belenyilaló érzése. vegyél magne B 6ot és azt kell szedni. remélem segítettem. PUszi és jobbulást!
2008. jún. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is szokot ilyen lenni, ha pl bal oldalra fekszem, és besorul e levegő, meg vannak olan hirtelen mozdulatok amikor ezt csinálja, szerintem a levegő szorul csak be.
2008. jún. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb esély arra van, hogy ez egy pszichés tünet. Nekem is volt tizenévesen és azóta is többször előfordult. Persze régen nagyon megijedtem, végigjártam minden vizsgálatot amikor közölte a doki, hogy mindezt pszichésen generálom magamnak, ért-e nagyobb stressz ilyesmi. És hát tiniként az embert naponta érik olyan hatások, amelyeket sokkal jobban felnagyít és érzékenyen érinti, mint mondjuk tíz évvel később. Úgyhogy nyugodj meg!!
2008. jún. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is lelki eredetű dologról van szó.Nekem is szokott lenni,páldául,ha lehajolok és hirtelen kiegyenesedek,de csak úgy magától is.Voltam vele dokinál,az egyik szívbillentyűmnél több vér folyik vissza,ami sok embernél előfordul,de ez nem okoz ilyen tünetet,és az orvos is lelki okot diagnosztizált.Tehát no para!!!
2009. okt. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!