Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Minek nevezhető ez a betegség...

Minek nevezhető ez a betegség és mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Amikor nagyobb bevásárlóközpontba megyek, mindig elkap a hányinger, émelygek, nem bírok enni, szédülök és gyengének érzem magam.

Volt már hogy annyira hányingerem volt, hogy gyorsan el kellett szaladnom a mosdóba. Nem tudtam hányni, próbáltam magam hánytatni, úgy gondoltam utána jobb lesz, de nem tudtam még úgy sem.

B6-ot szoktam bevenni, az egy kicsit enyhíti, de félek, hogy ha legközelebb megyek (1 hét múlva) akkor megint előjön. :(

Nem jellemező rám az ilyen betegség, de azt vettem észre, hogy ha nagyobb tömegbe megyek, akkor előjön.

Tudom, nem kellene emiatt idegesítenem magam már előre, de nagyon félek, hogy megint ez lesz. :S


Volt már valakinek ilyen, mit tegyek???


2013. jún. 9. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
pánikroham, szociális fóbia?
2013. jún. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tőlem kérded? Én sem tudom, ezért tettem fel a kérdést!
2013. jún. 9. 15:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek az első válaszoló tippjei. Keress rájuk, hogy meglásd, melyik az igazi!
2013. jún. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!